Mzdový účtovník - asistent/-ka

Scheuch s.r.o.

Miesto práce
Teplárenská 1, okres Prievidza
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • spracovávanie, archivovanie dokladov, evidencia a aktualizácia mzdových listov vrátane prípravy mzdových uzávierok
  • komunikovanie a príprava dokumentov, výkazov pre sociálnu poisťovňu, zdravotné poisťovne, DDS
  • spracovávanie a kontrola dochádzky
  • vedenie personálnej agendy, zodpovedanie za archivovanie a dodržiavanie ochrany osobných údajov
  • práca so SW Softip, Visitor
  • bežná administratívna činnosť (komunikácia, evidencia, príprava zmlúv, organizovanie školení, termínov, a pod.)

  • práca v kolektíve skúsených pracovníkov
  • rôzne benefity (odmeňovanie, stravovanie, doprava ...)
  • školenia

Ak Vás táto ponuka medzinárodne pôsobiacej spoločnosti zaujala, pošlite prosím Váš životopis spolu s motivačným listom na adresu spoločnosti Scheuch s.r.o., Teplárenská 1, 971 01 Prievidza alebo mailom na: [email protected], kontaktná osoba Lýdia Auzoult, tel. kontakt 046/566 40 10

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • SŠ s maturitou, VŠ I. stupňa ekonomického smeru
  • znalosť účtovnej a mzdovej problematiky a súvisiacej platnej legislatívy (ovládanie podvojného účtovníctva výhodou)
  • znalosť administratívnych činností a personalistiky
  • samostatnosť, komunikatívnosť, zodpovednosť a organizačné schopnosti, flexibilita, prispôsobivosť
  • znalosť nemeckého jazyka slovom aj písmom
  • práca s PC
  • prax 1 rok
  • vodičský preukaz skupiny B

Spoločnosť Scheuch patrí už 60 rokov medzi popredných svetových výrobcov odprašovacej techniky pre drevospracujúci, hutnícky, ťažobný a energetický priemysel. Je jedno, či sa jedná o odsávanie, odprášenie, dopravenie, čistenie spalín, či zariadenia, ponúkame našim zákazníkom aplikačne na mieru prispôsobené vysoko účinné riešenia.
Výrobný závod v Prievidzi sa od roku 2004 špecializuje na výrobu oceľových konštrukcií, cyklónov, kruhových filtrov, potrubí a chladičov. Nosnou činnosťou je laserové delenie plechov, ohýbanie, skružovanie, zváranie a povrchová úprava lakovaním alebo žiarovým pozinkovaním. Výrobná kapacita závodu je približne 5 000 t výrobkov ročne. Zamestnávame cca 200 ľudí.
Viac informácií nájdete na www.scheuch.com, www.scheuch.sk

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Schlencová
Tel.: +421905538415
E-mail: poslať životopis
ID: 2103475  Dátum zverejnenia: 6.5.2015