Konštruktér /-ka oceľových konštrukcií

Scheuch s.r.o.

Miesto práce
okres Prievidza
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
po dohode

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • samostatné vyspracovávanie konštrukčnej dokumentácie
  • technická koordinácia s výrobou
  • príprava a tvorba technickej dokumentácie, výrobných výkresov, návrhov, kusovníkov podľa vopred stanovených predlôh a požiadaviek (oceľové konštrukcie, podesty, zábradlia atď)

Písomnú žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s profesným životopisom zasielajte na e-mailovú adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • SŠ technického zamerania
  • profesné skúsenosti v oblasti oceľových konštrukcií
  • dobré znalosti CAD systému a MS Office (ME 10 a/alebo TEKLA výhodou)
  • základné znalosti nemeckého alebo anglického jazyka
  • štruktúrovaná a samostatná pracovná činnosť
  • schopnosť pracovať v tíme
  • ochota cestovať (školenia v zahraničí)

Spoločnosť Scheuch patrí už 60 rokov medzi popredných svetových výrobcov odprašovacej techniky pre drevospracujúci, hutnícky, ťažobný a energetický priemysel. Je jedno, či sa jedná o odsávanie, odprášenie, dopravenie, čistenie spalín, či zariadenia, ponúkame našim zákazníkom aplikačne na mieru prispôsobené vysoko účinné riešenia.
Výrobný závod v Prievidzi sa od roku 2004 špecializuje na výrobu oceľových konštrukcií, cyklónov, kruhových filtrov, potrubí a chladičov. Nosnou činnosťou je laserové delenie plechov, ohýbanie, skružovanie, zváranie a povrchová úprava lakovaním alebo žiarovým pozinkovaním. Výrobná kapacita závodu je približne 5 000 t výrobkov ročne. Zamestnávame cca 200 ľudí.
Viac informácií nájdete na www.scheuch.com, www.scheuch.sk

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 1869328  Dátum zverejnenia: 27.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: po dohode