Špecialitsta na oddelení kontrolingu

SCHENKER s.r.o.

Miesto práce
Kopčianska 94, 851 01 Bratislava 5
plný úväzok
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Mesačné uzávierky z pohľadu kontrolingu
- Finančné plánovanie a analýza rozpočtu
- Príprava a spracovanie reportov pre manažment a centrálu spoločnosti
- Nastavenie a optimalizácia nástrojov finančného kontrolingu, metodické riadenie
- Účasť na projektoch z pohľadu kontrolingu
- Návrhy na zefektívnenie a zlepšovanie procesov
- Komunikácia a podpora pre ostatné oddelenia spoločnosti
- Úzka spolupráca s finančným manažérom a tiež na medzinárodnej úrovni v rámci skupiny Schenker

Práca v prostredí medzinárodnej spoločnosti s možnosťou kariérneho rastu a podporou vzdelávacích aktivít. Prislúchajúci balík benefitov podľa aktuálnych smerníc spoločnosti.

Pokiaľ Vás daná pozícia zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom, alebo anglickom jazyku.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov o danú pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Podvojné účtovníctvo - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

1

- Pozícia je vhodná i pre kandidáta bez praxe, v prípade, že má vyštudovanú vysokú školu so zameraním na financie a ekonómiu
- Analytické myslenie a zmysel pre detail
- Skúsenosť so systémom SAP výhodou

Spoločnosť je jedným z popredných svetových poskytovateľov integrovaných logistických služieb, poskytujúca pozemnú, leteckú a námornú dopravu rovnako ako aj komplexné logistické riešenia v celosvetovom meradle.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SCHENKER s. r. o.
Kopčianska 94
851 01 Bratislava 5
ID: 2764809   Dátum zverejnenia: 13.10.2016