Vývojový analytik

SCHENKER s.r.o.

Miesto práce
Kopčianska 94, 851 01 Bratislava 5
Termín nástupu
dohodou, ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie dátových výstupov z informačných systémov na základe požiadaviek manažmentu
- vyhodnocovanie analýz ( napr. profitabilita klientov, vyťaženosť liniek a pod. )
- programovanie vo VBA ( vytváranie automatizovaných nástrojov )
- konsolidovaný reporting pre manažment spoločnosti
- spolupráca na medzinárodnej úrovni v rámci skupiny Schenker

Práca v prostredí medzinárodnej spoločnosti s možnosťou kariérneho rastu a podporou vzdelávacích aktivít. Prislúchajúci balík benefitov podľa aktuálnych smerníc spoločnosti.

Pokiaľ Vás daná pozícia zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom, alebo anglickom jazyku.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov o danú pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Počítačové znalosti - programátor

Visual Basic - základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozícia je vhodná aj pre absolventa, ktorý má vzťah k spracovaniu finančných dát a aspoň základnú znalosť programovania vo VBA
- analytické zručnosti a schopnosť prinášať riešenia
- precíznosť

Spoločnosť je jedným z popredných svetových poskytovateľov integrovaných logistických služieb, poskytujúca pozemnú, leteckú a námornú dopravu rovnako ako aj komplexné logistické riešenia v celosvetovom meradle.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SCHENKER s. r. o.
Kopčianska 94
851 01 Bratislava 5

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2703688   Dátum zverejnenia: 23.11.2016