In-Plant Transport Coordinator / KAO oddelenie

SCHENKER s.r.o.

Zlaté Moravce, Nitriansky kraj, okres Levice, okres Zlaté Moravce
Termín nástupu
upon agreement

Stravné
nadštandardne
hradené
zamestnávateľom

Ročné
bonusy

Interné
vzdelávanie

MultiSport
Karta

Príspevok na zdravotnú starostlivosť

Bonus
pri dosiahnutí
výročia v spoločnosti

Možnosť
kariérneho
rastu

Bonus
za odporúčanie
zamestnanca

Teambuildingové
aktivity

Príspevok
pre rodinné
aktivity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako hlavným kontaktným bodom v rámci operatívy u nášho renomovaného klienta v Zlatých Moravciach budete mať na zodpovednosti:

• Riešenie a adresovanie všetkých požiadaviek u klienta
• Sledovanie plnenia zmluvných povinností uzavretých s klientom
• Komunikáciu s oddeleniami System a Direct ohľadne operatívy a KPI ukazovateľov
• Návrh a implementáciu zlepšenia plnení KPI ukazovateľov
• Vedenie všetkých požadovaných štatistiky KPI v zmysle RFQ
• Evidenciu prichádzajúcich a odchádzajúcich kamiónov u klienta
• Úzka spolupráca s Key Account Operations oddelením na centrále spoločnosti
• Budovanie a rozvíjanie dobrých vzťahov u klienta na všetkých úrovniach
• Trvalo zlepšuje kvalitu služieb u klienta za účelom zvyšovania produktivity
• Dodržiava a sleduje dodržiavanie platných pracovných postupov a nariadení za účelom zabezpečenia efektivity a profitability
• Vykonáva pravidelne mesačne hodnotenie kvality u klienta
• Navrhuje a implementuje nápravné opatrenia
• Zabezpečuje včasnú a efektívnu kompletizáciu operatívy u klienta

Práca v prostredí medzinárodnej spoločnosti s možnosťou ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu, prislúchajúci balík benefitov podľa aktuálnych smerníc spoločnosti.

V prípade, že Vás daná pozícia zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom, alebo anglickom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

A

Počet rokov praxe

3

- komunikativny
- dobre zvlada stresove situacie
- zodpovedny
- pracuje samostatne

DB Schenker je jedným z najväčších globálnych poskytovateľov logistických služieb. Vďaka viac ako 1850 pobočkám a 76.100 profesionálom v oblasti logistiky sme schopní prepraviť viac ako 110 miliónov zásielok ročne len prostredníctvom pozemnej prepravy. Pôsobíme v 130 krajinách vďaka čomu disponujeme najrozsiahlejšou prepravnou sieťou sveta. Už 150 rokov pomáhame priemyslu a obchodu pri celosvetovej výmene tovarov prostredníctvom pozemnej, leteckej a námornej prepravy, zmluvnej logistiky a riadenia dodávateľského reťazca našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Paulína Krakovik
Tel.: +421905145707
E-mail: poslať životopis
ID: 2238822  Dátum zverejnenia: 22.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: upon agreement