Referent oddelenia leteckej a námornej prepravy

SCHENKER s.r.o.

Miesto práce
Kopčianska 94, 851 01 Bratislava 5
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu Air&Ocean hľadáme dvoch nových kolegov.

Tvojou zodpovednosťou bude:
- zabezpečovanie námornej a leteckej prepravy pre pridelených klientov a sledovanie priebehu prepravy
- aktívny kontakt so zákazníkmi, výkon pracovných povinností v súlade s pokynmi zákazníkov a internými smernicami
- riešenie vzniknutých problémov v rámci medzinárodnej prepravy
- vystavovanie cenových ponúk a fakturácia, kontrola došlých faktúr a dobropisov
- nákup prepravy z externého prostredia, objednávanie služieb osvedčených prepravcov
- aktívna komunikácia s námornými a leteckými spoločnosťami
- vedenie evidencií o špedičnej činnosti a údajov v jednotlivých pozíciách
- spracovávanie všetkých štatistických hlásení a evidencií
- riešenie reklamácií v súlade s platnými internými predpismi
- kontrola nákladov a výnosov jednotlivých obchodných prípadov

Práca v prostredí medzinárodnej spoločnosti, v dynamickom kolektíve, možnosť vzdelávania sa a kariérneho rastu, prislúchajúci balík benefitov podľa aktuálnych smerníc spoločnosti

V prípade, že Vás daná pozícia zaujala, pošlite nám Váš životopis v slovenskom, alebo anglickom jazyku. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť alebo záujem o problematiku v oblasti leteckej, alebo námornej prepravy tovaru vítaná
- ideálny kandidát má výborné komunikačné schopnosti a profesionálne vystupovanie so silnou prozákazníckou orientáciou
- ochota učiť sa a pracovať na sebe
- orientácia na detail a schopnosť po sebe skontrolovať prácu
- schopnosť pracovať pod tlakom v dynamickom prostredi leteckej a námornej prepravy
- ochota a schopnosť pracovať v tíme
- aktívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom je nevyhnutná

Spoločnosť je jedným z popredných svetových poskytovateľov integrovaných logistických služieb, poskytujúca pozemnú, leteckú a námornú dopravu rovnako ako aj komplexné logistické riešenia v celosvetovom meradle.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

SCHENKER s. r. o.
Kopčianska 94
851 01 Bratislava 5

Kontakt

ID: 1752315   Dátum zverejnenia: 17.8.2017