IT vývojový pracovník

Schelling Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Košice, Rakúsko
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- programovanie Windows a databázových aplikácií,
- komunikácia s produktovými špecialistami,
- Testovanie aplikácií priamo vo výrobe,
- školenie zamestnancov.

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- môžete byť zamestnaný aj priamo v rakúskej spoločnosti
- zaujímavé platové ohodnotenie

Ak Vás táto pozícia zaujala, prosím Vás aby ste zaslali Váš životopis v slovenskom alebo nemeckom jazyku na dole uvedenú emailovú adresu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.12.2016 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Firma Schelling už niekoľko rokov vyrába diely nielen pre vlastnú potrebu, ale sa aj na základe príslušných výkonnostných spektier etablovala na trhu ako spoľahlivý dodávateľ a partner pre ťažké oceľové konštrukcie. K naším dlhoročným zákazníkom v tejto oblasti si môžeme pripočítať niekoľko uznávaných firiem z domova aj zo zahraničia.Terajší strojový park umožňuje efektívnu výrobu ťažkých a stredne ťažkých oceľových konštrukcií, rámov strojov, nádrží, bežných zámočníckych konštrukcií a doplnkov podľa želania zákazníka.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Perinska cesta 289
044 58 Kechnec

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 628479   Dátum zverejnenia: 14.11.2016