CNC horizontkár

Schelling Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Priemyselný park Kechnec - Perínska cesta 289, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- frézovanie dielcov podľa pripravených programov,
- výber, nastavenie a zameranie nástrojov.

- ponúkame perspektívnu a stabilnú prácu v medzinárodnej spoločnosti,
- preplácané nadčasy,
- motivujúce finančné ohodnotenie,
- prémiový systém odmeňovania po skúšobnej dobe,
- pravidelné prehodnocovanie mzdy na základe dosiahnutých pracovných výsledkov.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 428/2002 Z.z. O ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie a pre účely ďalšieho spracovania.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2017 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

, strojárske

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

áno
3

- samostatnosť
- sebakontrola
- flexibilita
- spoľahlivosť

Firma Schelling už niekoľko rokov vyrába diely nielen pre vlastnú potrebu, ale sa aj na základe príslušných výkonnostných spektier etablovala na trhu ako spoľahlivý dodávateľ a partner pre ťažké oceľové konštrukcie. K naším dlhoročným zákazníkom v tejto oblasti si môžeme pripočítať niekoľko uznávaných firiem z domova aj zo zahraničia.Terajší strojový park umožňuje efektívnu výrobu ťažkých a stredne ťažkých oceľových konštrukcií, rámov strojov, nádrží, bežných zámočníckych konštrukcií a doplnkov podľa želania zákazníka.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Perinska cesta 289
044 58 Kechnec

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Štefan Čabra
Tel.: 0905 418 100
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 1166019   Dátum zverejnenia: 25.7.2017