Koordinátor systémov manažérstva kvality

Scheidt & Bachmann Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
Ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aplikovanie a koordinovanie, v spolupráci s manažérom kvality všetkých aktivít súvisiacich s udržiavaním systémov manažérstva kvality v rámci spoločnosti.
Konsolidovanie reportov kvality (management review).
Vedenie riadenej dokumentácie: aktualizácia, distribúcia, archivácia...
Plánovanie, koordinovanie, vykonávanie a zúčastňovanie sa na interných auditoch, ako aj externých auditoch.
Koordinovanie činností interných audítorov a systému sledovania realizácie nápravných opatrení.

Perspektívna práca v stabilnej firme.
Adekvátne finančné ohodnotenie.
Možnosť služobných ciest do SRN.
Bohatý sociálny program pre zamestnancov.
Flexibilný pracovný čas.
Práca v mladom kolektíve.

Ak máte záujem prispieť svojimi skúsenosťami do našej inovatívnej, neustále rastúcej firmy, prosím, zašlite nám svoj životopis v slovenskom a anglickom, príp. nemeckom jazyku spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Znalosť systémov manažérstva kvality podľa ISO 9001, ISO 14 000.
Znalosť systémov manažérstva kvality podľa TS 16 949/UL/CE výhodou.
Certifikovaný interný audítor.
Znalosť nemeckého jazyka výhodou.
Znalosť programu SAP výhodou.
Znalosť MS Office na pokročilej úrovni.
Prax na podobnej pozícii výhodou.
Príjemné vystupovanie.
Zameranie sa na detail, precíznosť.
Zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť.

Dcérska firma spoločnosti Scheidt & Bachmann GmbH, Mönchengladbach, SRN. Návrh, vývoj a zavádzanie IT riešení v oblasti dopravných systémov - systémy pre parkoviská a strediská voľného času, systémy vybavenia cestujúcich, systémy pre čerpacie stanice a systémy pre železničnú zabezpečovaciu techniku.
Viac informácií na http://www.scheidt-bachmann.sk/

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Priemyselná 14 / P.O. Box B-143
012 32 Žilina

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 2797195   Dátum zverejnenia: 3.11.2016