Team leader pracoviska pre testovanie dosiek plošných spojov

Scheidt & Bachmann Slovensko s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
Január 2017
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zavádzanie testovacích zariadení do výrobného procesu.
Vytváranie dokumentácie a implementácia do procesu.
Koordinácia inštalácie a údržby HW a SW.
Spolupráca na inováciách, testovaniach a na zlepšovacích návrhoch.

Perspektívna práca v stabilnej firme.
Adekvátne finančné ohodnotenie.
Možnosť služobných ciest do SRN.
Bohatý sociálny program pre zamestnancov.
Flexibilný pracovný čas.
Práca v mladom kolektíve.

Ak máte záujem prispieť svojimi skúsenosťami do našej inovatívnej, neustále rastúcej firmy, prosím, zašlite nám svoj životopis v slovenskom a anglickom, príp. nemeckom jazyku spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Znalosť problematiky výroby dosiek plošných spojov.
Znalosť procesov testovania dosiek plošných spojov.
Skúsenosti s testovacími zariadeniami dosiek plošných spojov vo výrobnom procese (ICT, Flying Probe, Boundary Scan).
Znalosť nemeckého jazyka výhodou.
Znalosť programu SAP výhodou.
Prax na podobnej pozícii výhodou.
Osvedčenie podľa §23 vyhlášky MPSVR SR č. 508/2009 Z. z. výhodou.
Technická zručnosť.
Zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť.

Dcérska firma spoločnosti Scheidt & Bachmann GmbH, Mönchengladbach, SRN. Návrh, vývoj a zavádzanie IT riešení v oblasti dopravných systémov - systémy pre parkoviská a strediská voľného času, systémy vybavenia cestujúcich, systémy pre čerpacie stanice a systémy pre železničnú zabezpečovaciu techniku.
Viac informácií na http://www.scheidt-bachmann.sk/

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Priemyselná 14 / P.O. Box B-143
012 32 Žilina
ID: 2797183   Dátum zverejnenia: 3.11.2016