Dispečer so srbským jazykom

Schavemaker Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Sereď, Trnavský kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
* Riadi a koordinuje prácu vodičov na zverenom stredisku.
* Optimalizuje využitie flotily vlastných vozidiel na stredisku.
* Pripravuje doklady pre vodičov pred ich vyslaním na jazdy (vyúčtovania, stasky).
* Optimalizuje náklady na vlastné vozidlá (spotreba PHL, mýtne poplatky, spotrebný materiál, výbava vozidiel).
* Kontroluje údaje z digitálnych tachografov, resp. kontrola záznamových krúžkov.
* Zabezpečuje zber a archiváciu údajov o jazde vozidiel podľa platnej legislatívy.
* V spolupráci s technikom spoločnosti zabezpečuje pravidelné údržby a servis vlastných vozidiel.
* Sleduje a eviduje tržby a najazdené kilometre jednotlivých vozidiel.
* Sleduje a optimalizuje závozové časy podľa plánu prepravy.
* Pripravuje reporty a analýzu činnosti vlastných vozidiel a predkladá ich vedeniu spoločnosti.
* Navrhuje vedúcemu strediska odmeny resp. zrážky vodičom

Telefón, počítač.

Pri e-mailovom posielaní životopisov napíšte do predmetu názov pozície. Vybraních uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

dopravné

Jazykové znalosti

Srbský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky

Kandidáti hláste sa len tí, ktorí spĺňate jazykové kritériá !!!!!!!!!!!
Nutná znalosť srbského jazyka a prax v odbore min. 2 roky!

VP skup. C+E výhodou !!

Holandská dopravno-špedičná spoločnosť pôsobiaca na trhu viac ako 50 rokov. Vlastný vozový park cca. 300 kamiónov, skladové priestory v EU cca. 60000 m2. Naša spoločnosť disponuje moderným vozových parkom (VOLVO, SCANIA,DAF)

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1094429  Dátum zverejnenia: 10.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou