Inžiniér kvality SQA, Resident Engineer (automotive)

schambeck slovakia s. r. o.

Jána Jonáša 6831, Devínska Nová Ves, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Realizácia a zabezpečenie projektov u zákazníka alebo u jeho dodávateľov
- Zastúpenie pre všetky aspekty projektu zákazníka, zabezpečenie úspešného dokončenia projektov
- Vybavovanie a riadenie dodávateľských reklamácií, analýza vzniknutých nezhôd, stanovenie príčin, predkladanie riešení a opatrení pre jednotlivé problémy
- Aktívna komunikácia so zákazníkom ohľadom realizovateľnosti
- Vypracovanie dokumentácie o stave projektu s proaktívnymi ukazovateľmi rizík
- Starostlivosť o koncept kvality (APQP, FMEA, …) a zverenú dokumentáciu
- Zodpovednosť za vzorkovanie
- Podpora zákazníka pri nábehu nových projektov, optimalizácia výrobných procesov

- Zodpovedajúce platové ohodnotenie
- Možnosť osobného rozvoja
- Cestovné a ostatné náklady spojené s touto profesiou sú hradené podľa platnej slovenskej legislatívy
- Pri zahraničných zákazkách zabezpečíme ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie (strojárstvo, elektrotechnika, automobilový priemysel)

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- Znalosť QMS štandardov (VDA, Formel Q) a nástrojov kvality (APQP, FMEA)
- Znalosť vzorkovania a procesného auditu
- Znalosť čítania technickej dokumentácie
- Vynikajúce komunikačné a organizačné schopnosti
- Zodpovednosť a schopnosť samostatnej práce, zmysel pre dôslednosť
- Odolnosť voči stresu a schopnosť riešiť konfliktné situácie
- Analytické myslenie, flexibilita, práca v tíme
- Podmienkou je znalosť Aj alebo Nj na komunikatívnej úrovni a prax v oblasti dodávateľskej kvality min. 2 roky

Spoločnosť schambeck automotive pôsobí prostredníctvom siete pobočiek v Európe, poskytuje svoje služby v oblasti zabezpečenia kvality a manažmentu prevažne výrobcom v automobilovom a strojárskom priemysle. Na Slovensku v zastúpení dcérskou spoločnosťou schambeck slovakia s.r.o..

Spoločnosť zabezpečuje optimalizáciu procesov a produktov, kontrolu, triedenie, opravy, mobilné 3D meranie, podporu pri nábehových projektoch, Q-Plánovanie - APQP - FMEA, Resident Engineering, Consulting a certfikácie firiem.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2569350  Dátum zverejnenia: 27.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou