Pracovníci do strojírenského provozu

SCHÄFER - SUDEX s.r.o.

Místo práce
Ledeč nad Sázavou, Okres Hlohovec, Okres Havlíčkův Brod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Koho hledáme?

- Přijememe kolegy do třísměnného a nepřetržitého strojírenského provozu. Práce vhodná i pro absolventy nebo pracovníky bez zkušeností, možnost zaučení a rekvalifikace.

Operátor svařovacích strojů, Obsluha lisu, Montážní dělník, Svářeč nerezu, Manipulant,

Údržbář mechanik, elektro

!Práce vhodná pro muže!

Požadujeme?

- pracovitost, spolehlivost, manuální zručnost

- pro svářeče nerezu požadujeme zkušenost se svařováním TIG, MIG