Skúšobný inžinier

Dr. G. Schaefflera 1, 02401 Kysucké Nové Mesto, okres Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vykonávanie skúšobných testov a vyhodnotenie výsledkov
  • Vytvorenie skúšobnej správy a konzultácie výsledkov v cudzom jazyku.
  • Vedenie technických rozhovorov s internými oddeleniami
  • Dodržiavanie platných metodických postupov a špecifikácií pri vykonávaní skúšok
  • Sledovanie termínov projektových aktivít, vedenie evidencie a dokumentácie
  • Zodpovednosť za platnosť kalibrácií pridelených meracích prístrojov
  • Zodpovednosť za koordináciu výroby potrebných prípravkov.
  • Zodpovednosť za prevádzkyschopnosť skúšobných staníc vrátane operatívnej a plánovanej údržby

◾stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti
◾kompletný program zaškolenia a možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja
◾sebarealizácia na zodpovednej pozícií s možnosťou odborného a profesijného rastu
◾rozvíjanie jazykových znalostí
◾37,5 hod.pracovný týždeň
◾príspevok na dopravu
◾príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
◾zaujímavý sociálny program

Svoje žiadosti spolu s profesijným životopisom zasielajte na mailovú adresu "[email protected]" do 31.5.2017. V predmete mailu uveďte prosím názov pozície o ktorú sa uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

ODBORNÉ VEDOMOSTI A ZRUČNOSTI:

  • znalosť výkresovej dokumentácie
  • základy metrológie
  • ochota ďalej sa vzdelávať
  • záujem o riešenie technických úloh.
  • pracovné skúsenosti v ložiskovom skúšobníctve výhodou

Všeobecné spôsobilosti:

  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • tímová práca, flexibilita, samostatnosť
  • vytrvalosť

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Anna Ďurcová
Tel.: 041 4205 337
E-mail: poslať životopis
Schaeffler Kysuce, spol. s r.o.
Dr. G. Schaefflera 1
02401 Kysucké Nové Mesto
www.schaeffler.sk
ID: 3066066  Dátum zverejnenia: 17.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou