Špecialista duálneho vzdelávania - majster odborného výcviku

Dr. G. Schaefflera 1, 02401 Kysucké Nové Mesto, okres Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zabezpečovanie odborného výcviku žiakov v duálnom systéme pre strojnícke odbory,
  • tvorba, návrhy a spolupráca pri vytváraní tém na maturitné skúšky v oblasti CNC
programovania,
  • účasť na záverečných a maturitných skúškach žiakov,
  • príprava a spoluúčasť žiakov na strojárskych súťažiach.

stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti
kompletný program zaškolenia a možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja
sebarealizácia na zodpovednej pozícií s možnosťou odborného rastu
rozvíjanie jazykových znalosti prostredníctvom jazykových kurzoch
zaujímavý sociálny program:pružný pracovný čas, 13. a 14.plat, prispievanie do III.piliera, príspevok na cestovné

Žiadosti posielajte mailom na adresu [email protected] do 12.5.2017. V predmete mailu uveďte prosím názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • pedagogické minimum, , prípadne záväzok doplnenia si pedagogického minima najneskôr do dvoch rokov od nástupu,
  • znalosť a profesijná zručnosť v strojárskych technológiách: ručné spracovanie, frézovanie, sústruženie a brúsenie,
  • poznať princípy programovania CNC strojov (sústruh, fréza),
  • Sinumeric (Heidenhain, Fanuc výhodou),
  • prax na pozícii majster odborného výcviku v strojársky zameranom odbore výhodou,
  • flexibilita, tvorivosť, samostatnosť, komunikatívnosť, záujem o výchovno-vzdelávaciu činnosť,
  • manuálna zručnosť, technické myslenie, pedagogické zručnosti.

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Pažická
Tel.: ++421 41 4205338
E-mail: poslať životopis
Schaeffler Kysuce, spol. s r.o.
Dr. G. Schaefflera 1
02401 Kysucké Nové Mesto
www.schaeffler.sk
ID: 3028718  Dátum zverejnenia: 24.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou