Schaeffler Kysuce, spol. s r.o.

Research & Development Young Engineer Program

Miesto práce
Dr. G. Schaefflera 1, 02401 Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Program Young Engineer je zameraný na cielené budovanie personálnych rezerv na kľúčové pozície na oddelení vývoja výrobku v spoločnosti Schaeffler Kysuce, spol. s r.o. Program pozostáva z teoretickej a praktickej prípravy - tréningového programu v trvaní pol roka. Program bude realizovaný v Schaeffler Kysuce, prípadne v iných pobočkách koncernu Schaeffler. Cieľom programu je príprava na horizontálnu aj vertikálnu kariérnu cestu (príprava vývojových inžinierov, konštruktérov, aplikačných technikov, špecialistov pre technické výpočty, projektových manažérov i riadiacich zamestnancov). Pozícia je najvhodnejšia pre absolventov (max. 2 -ročnými pracovnými skúsenosťami.) strojárskych, technických škôl, ktorí majú záujem vzdelávať sa a profesijne vyprofilovať v spoločnosti Schaeffler Kysuce.
FÁZY PROGRAMU:
1. Základné teoretické školenie
2. Participácia na projekte, spoznanie oddelenia
3. Samostatné spracovanie zadaných čiastkových úloh
4. Spoznanie výrobných procesov formou cielených aktivít
5. Školenie v centrále spoločnosti
6. Určenie cieľovej pozície

Iné výhody

stabilné pracovné miesto v zahraničnej spoločnosti
kompletný program zaškolenia a možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja
sebarealizácia na zodpovednej pozícií s možnosťou odborného a profesijného rastu
rozvíjanie jazykových znalostí
zaujímavý sociálny program
pružný pracovný čas
príspevok do III. dôchodkového piliera
13. a 14. plat
37,5 hod. pracovný týždeň

POŽIADAVKY NA ODBORNÉ VEDOMOSTI A ZRUČNOSTI
technické kreslenie
konštrukcia všeobecne
náuka o materiáli
strojárska technológia
3D CAD konštruovanie

ĎALŠIE DOPLŇUJÚCE POŽIADAVKY
konštrukcia ložísk
technológia výroby ložísk
strojárska metrológia
mechanika (statika, dynamika...); znalosť metódy konečných prvkov
techniky zabezpečenia kvality všeobecne; metodika FMEA
programovanie

VŠEOBECNÉ SPÔSOBILOSTI
kultivovaný slovný prejav
schopnosť vyjadrovania sa
vyjednávanie
tímová práca
prezentovanie, tvorivosť, samostatnosť
analyzovanie a riešenie problémov
pružnosť v myslení a rokovaní
flexibilita, komunikatívnosť
organizovanie a plánovanie práce
osobnostný rozvoj

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Firma Schaeffler Kysuce, spol. s r.o. je strojárska firma zameraná na výrobu guľkových ložísk a ložiskových jednotiek pre oblasť Industrie a Automotive. Je súčasťou nadnárodnej spoločnosti Schaeffler. Bola založená v r. 1999 v Kysuckom Novom Meste cca 10 km od Žiliny a v súčasnosti zamestnáva viac ako 4900 zamestnancov. Medzi našich najvýznamnejších zákazníkov patria firmy BMW, Daimler, Porsche, Tesla a Volkswagen.
Žiadosti posielajte mailom na adresu personalne.kysuce@schaeffler.com do 14.12.2016.
Životopisy v slovenskom i v anglickom, prípadne v nemeckom jazyku posielajte na emailovú adresu: personalne.kysuce@schaeffler.com.
V predmete mailu uveďte "Názov pozície".

Svoje žiadosti nám môžete posielať
najneskôr do 14.12.2016

Kontakt

Ing. Anna Ďurcová
Tel.: 041 4205 337,041 4205 338
E-mail: poslať životopis

Dr. G. Schaefflera 1
024 01 Kysucké Nové Mesto
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2742180   Dátum zverejnenia: 30.11.2016