Údržbár

SCF SERVIS, s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská - obchodné centrum, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
platové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• starostlivosť o technický stav a prevádzkyschopnosť technických zariadení,
• vykonávanie drobných údržbárskych prác a drobných opráv (voda, elektrina, stolárske a údržbárske činnosti, drobné opravy a úpravy),
• zodpovednosť za zverené pracovné nástroje,
• výpomoc s ďalšími prevádzkovými činnosťami podľa potreby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrikár, vodoinštalatér, kúrenár

Počet rokov praxe

2

• technické a praktické myslenie
• samostatnosť
• manuálna zručnosť
• zdravotná spôsobilosť na práce vo výškach
• čistý register trestov

SCF SERVIS, s.r.o. bola založená v roku 2006 ako spoločnosť zaoberajúca sa fyzickou strážnou službou a technickým zabezpečením majetku a osôb. Postupom času spoločnosť rozšírila svoje činnosti a začala sa zaoberať dodávkou a servisom nových technologických celkov, zabezpečovaním servisných, projekčných a stavebných prác súvisiacich s výstavbou, prevádzkou a komplexnou správou komerčných, výrobných a obytných objektov. Ďalšími odbormi činnosti sú projektové riadenie, technické dozory stavieb a poradenská činnosť.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3149629  Dátum zverejnenia: 4.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: platové podmienky budú upresnené na osobnom pohovore