Obchodný zástupca v oblasti strojárskeho priemyslu

SCBC, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
fixný plat + provízia z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj prídavného zváracieho materiálu na slovenskom a českom trhu
- zodpovednosť za plnenie plánu predaja
- samostatné vedenie obchodných stretnutí za účelom udržiavania dobrých vzťahov so zákazníkmi a rozšírenia spolupráce
- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
- identifikovanie a analýza možných potrieb zákazníka
- reporting

- práca v stabilnej, úspešne sa rozvíjajúcej slovenskej firme
- služobný automobil s možnosťou použitia na súkromné účely, služobný telefón
- školenia pre potreby vykonávania práce
- priestor pre sebarealizáciu

Profesný životopis a motivačný list zasielajte výhradne na emailovú adresu [email protected]. Vybratí uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- praktické skúsenosti so zváraním
- výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- chuť kreatívne a poctivo pracovať
- aktívny vodič
- ochota pracovať najmä v teréne
- samostatnosť

Naša spoločnosť dlhodobo pôsobí na holandskom trhu. Obsadzujeme pracovné pozície v strojárenskom priemysle so zameraním na pozície zvárač, strojný zámočník, montér.

Na Slovensku sa venujeme poľnohospodárskej činnosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1464324  Dátum zverejnenia: 2.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fixný plat + provízia z predaja