Administrátor poistných udalostí (Scania Finance SR)

SCANIA SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Diaľničná cesta 4570/2A, okres Senec
Termín nástupu
01.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zákaznícka podpora klientom Scania Finance pri likvidácii poistných udalosti
  • prijímanie, registrácia a evidencia poistných udalostí
  • kompletizácia dokumentov potrebných na likvidáciu
  • aktívna komunikácia medzi poisťovateľovi, zákazníkmi a servisy
  • kontrola výplat poistných plnení z poistných udalostí
  • pomoc pri riešení neštandardných prípadov likvidácie
  • spolupodieľanie sa na zlepšovanie a zefektívnenie procesov likvidácie poistných udalostí
  • pravidelné informovanie zákazníkov o priebehu poistnej udalosti
  • príprava štatistík a reportov a poistných udalostiach

  • bonusy/prémie
  • notebook
  • práca v medzinárodnom prostredí
  • motivačný program

Prosíme vhodných uchádzačov, ktorých skúsenosti a znalosti zodpovedajú uvedeným podmienkam, aby nám zaslali profesný životopis spoločne s motivačným listom prostredníctvom linku na www.profesia.sk. Zároveň žiadame o poskytnutie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov pre účely výberového konania pre našu spoločnosť v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické/oblasť práva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Český jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • prax v oblasti poistných udalostí na motorových vozidiel - výhoda
  • skúsenosť v problematiky poistenia a práva - výhoda
  • skúška odbornej spôsobilosti poisťovacieho sprostredkovateľa výhodou
  • analytický typ

Scania patrí k lídrom na trhu nákladných vozidiel na Slovensku.
Dodáva na náš trh ťažké nákladné vozidlá (nad 18t), diaľkové i mestské autobusy. Okrem predaja nových vozidiel, servisnej činnosti a predaja náhradných dielcov poskytuje spoločnosť ešte celý rad ďalších služieb, medzi ktoré patria predaj jazdených vozidiel, prenájom vozidiel, servisné zmluvy, nepretržitá servisná asistenčná služba a ďalšie.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Sklenárová
E-mail: poslať životopis
ID: 3118638  Dátum zverejnenia: 22.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohoda