CER Nákupca (SK, HU, CZ)

SCANIA SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné vedenie aktivít zverených v rámci nákupného oddelenia v celej štruktúre CER v súlade so stanoveným časovým harmonogramom, a plánom úspor
Zodpovednosť za projektovú a tendrovú dokumentáciu podľa predpisov Scania a bežných obchodných noriem
Priebeh výberových konaní v súlade s metodikou Scania CER
Reporting zverených aktivít
Administrácia (Super User) nákupného modulu a katalógov vrámci modulu (nahrávanie nových katalógov, udržiavanie platných katalógov)
Plánovanie, vykonávanie a follow up tréningov pre zamestnancov v súvislosti s nákupným modulom
Mesačný reporting používania nákupného modulu, mesačný a kvartálny reporting zoznamu schválených dodávateľov a obratu s dodávateľmi
Administrácia dodávateľskej databázy, udržiavanie platných informácii a manažment kontraktov vrámci databázy
Koordinácia nových systémových projektov
Minimálne 2 pracovné dni v týždni výkon práce v Biatorbágy (Maďarsko)

  • telefón, laptop
  • motorové vozidlo na súkromné účely
  • vzdelávanie
  • medzinárodné prostredie s možnosťou uplatnenia samostatnosti a kreativity pri plnení pracovných úloh pre 3 krajiny (CZ, SK, HU)

Informácie o výberovom konaní

Prácu na dobu určitú (Zástup za materskú dovolenku)
Prosíme vhodných uchádzačov, ktorých skúsenosti a znalosti zodpovedajú uvedeným podmienkam, aby nám zaslali profesný životopis spoločne s motivačným listom prostredníctvom linku na www.profesia.sk. Zároveň žiadame o poskytnutie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov pre účely výberového konania pre našu spoločnosť v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z.

Zároveň žiadame kandidátov o pochopenie, že budeme udržiavať kontakt len s vyhovujúcimi kandidátmi pre túto pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, nákup

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• samostatnosť, zodpovednosť
•3 roky v nákupnej činnosti
•skúsenosti s obchodným vyjednávaním (preferovane na medzinárodnej úrovni)
•skúsenosti s vytváraním komoditných stratégií
•skúsenosti s vytváraním a vedením rozpočtov aktivít a obchodných stredisiek
•dobré komunikačné, prezentačné a analytické schopnosti
•stredoškolské vzdelanie, VŠ výhoda
•aktívna znalosť slovenského jazka, anglického jazyka a maďarského jazyka vítaná
•uživateľské schopnosti Microsoft Office (Excel, Powerpoint, Outlook, Word)
•vod. preukaz B

Scania patrí k lídrom na trhu nákladných vozidiel na Slovensku.
Dodáva na náš trh ťažké nákladné vozidlá (nad 18t), diaľkové i mestské autobusy. Okrem predaja nových vozidiel, servisnej činnosti a predaja náhradných dielcov poskytuje spoločnosť ešte celý rad ďalších služieb, medzi ktoré patria predaj jazdených vozidiel, prenájom vozidiel, servisné zmluvy, nepretržitá servisná asistenčná služba a ďalšie.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Sklenárová
E-mail: poslať životopis
ID: 2117420  Dátum zverejnenia: 19.7.2016