Administrátor zmluvných služieb CER

SCANIA SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Diaľničná cesta 2A, 903 01 Senec, okres Senec
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Tvorba a aktivácia servisných zmlúv v systéme RAMAS
• Údržba kontraktov počas ich platnosti
• Základné ovládanie zmluvných finančných údajov
• Administratívna podpora pre členov v tíme
• Administratívna podpora predajných síl
• Správa RAMAS mailboxu
• Správa elektronického archívu servisních zmlúv

• Fakturácia servisných kontraktov na zákazníka
• Kontrola splátok a prípadných odchýlok pri fakturácii
• Tvorba specific faktúr v prípade neštandardného začiatku zmluvy

• Správa elektronického archívu faktúr
• Komunikácia so zákazníkom resp. Dealerom pri oprave faktúry

• Správa kontraktov s dotáciou z marže vozidla
• Evidencia servisných kontraktov s dotáciou z predaného vozidla

• Administratívna podpora členov CS a B&S tímu
• Príprava podkladov na meetingy
• Ad hoc analýzy dát podľa potreby

Prosíme vhodných uchádzačov, ktorých skúsenosti a znalosti zodpovedajú uvedeným podmienkam, aby nám zaslali profesný životopis spoločne s motivačným listom prostredníctvom linku na www.profesia.sk. Zároveň žiadame o poskytnutie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov pre účely výberového konania pre našu spoločnosť v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z.

Zároveň žiadame kandidátov o pochopenie, že budeme udržiavať kontakt len s vyhovujúcimi kandidátmi pre túto pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Access - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • skúsenosti s prácou na projektoch,
  • znalosť anglického a maďarského jazyka (slovom aj písmom) - je výhodou
  • vysoká úroveň ovládania práce s programami MS Office (najmä Word, Excel, Powerpoint)
  • práca s databázami (Access) výhodou
  • základné finančné znalosti
  • analytické zručnosti
  • odolnosť voči stresu
  • tímový hráč

Scania patrí k lídrom na trhu nákladných vozidiel na Slovensku.
Dodáva na náš trh ťažké nákladné vozidlá (nad 18t), diaľkové i mestské autobusy. Okrem predaja nových vozidiel, servisnej činnosti a predaja náhradných dielcov poskytuje spoločnosť ešte celý rad ďalších služieb, medzi ktoré patria predaj jazdených vozidiel, prenájom vozidiel, servisné zmluvy, nepretržitá servisná asistenčná služba a ďalšie.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Recruiter
E-mail: poslať životopis
ID: 2009200  Dátum zverejnenia: 28.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou