Skladník Scania Ličartovce

SCANIA SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

realizácia služieb spojených s príjmom náhradných dielcov na sklad
realizácia služieb spojených s výdajom náhradných dielcov k oprave vozidla
realizácia služieb spojených s predajom náhradných dielcov - smerom k zákazníkovi
zodpovednosť za skladové zásoby
práca na prijímacom pulte v prípade neprítomnosti Prijímacieho technika

práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s dlhotrvajúcou tradíciou
vzdelávací program
zvyšovanie kvalifikácie
možnosť kariérneho postupu
bohatý sociálny program
práca v mladom a profesionálnom kolektíve
13. plat
variabilná zložka platu v závislosti od výkonu

Prosíme vhodných kandidátov o zaslanie profesného životopisu a súhlasu so spracovaním osobných údajov.
Z kapacitných dôvodov budeme v kontakte len s vybranými uchádzačmi, spĺňajúcimi predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

skúsenosti s prácou na VZV
základné technické vedomosti
prax v automobilovom priemysle - výhodou
prax v skladovom hospodárstve - nutná
znalosť konštrukcie motorových vozidiel
práca s manipulačnou technikou
orientácia na potreby zákazníka
bezúhonnosť, spoľahlivosť, dôslednosť

Scania patrí k lídrom na trhu nákladných vozidiel na Slovensku.
Dodáva na náš trh ťažké nákladné vozidlá (nad 18t), diaľkové i mestské autobusy. Okrem predaja nových vozidiel, servisnej činnosti a predaja náhradných dielcov poskytuje spoločnosť ešte celý rad ďalších služieb, medzi ktoré patria predaj jazdených vozidiel, prenájom vozidiel, servisné zmluvy, nepretržitá servisná asistenčná služba a ďalšie.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Recruiter
E-mail: poslať životopis
ID: 1928048  Dátum zverejnenia: 13.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou