Účtovník / Fakturant (Accounting Administrator Accounts Payable )

Gemerská Hôrka 400, 049 12 Gemerská Hôrka (18 km od Rožňavy), okres Lučenec, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Rožňava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu zodpovednú osobu pre spracovanie účtovných podkladov.

Hlavné úlohy:

• Účtovná evidencia a kontrola dodávateľských faktúr
• Spracovanie účtovných podkladov
• Štatisticko-analytické práce
• Sledovanie záloh
• Registrácia a účtovanie zahraničných dodávateľských faktúr
• Spracovanie a evidencia úhrad

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- kontinuálne profesionálne vzdelávanie (anglický jazyk, odborné školenia, tréningy a iné)
- nadštandardný balík zamestnaneckých výhod (13. a 14. plat, jubilejné odmeny, odmena za dochádzku, nákup výrobkov za zvýhodnené ceny a iné)

Svoje žiadosti so štruktúrovaným životopisom v slovenskom a anglickom jazyku zasielajte najneskôr do 6.4.2017.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky na inzerovanú pozíciu a budú zaradení do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

• Minimálne 1-ročnú prax v odbore účtovník/-čka
• Plynulú znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom)
• Poľský jazyk výhodou
• Znalosť práce s počítačom (MS Office)
• Znalosť systému SAP výhodou
• Dobré komunikačné zručnosti a presnosť
• Flexibilná a proaktívna osobnosť
• Schopnosť pracovať samostatne, ale aj v tíme

Jedná sa o pracovný pomer na polovičný úväzok.

Sme vedúcou spoločnosťou pre oblasť hygieny a zdravia, odhodlanou zlepšovať kvalitu života ľudí prostredníctvom špičkových riešení v oblasti hygieny a zdravia. Našich 36,000 zamestnancov vyvíja, vyrába a predáva produkty a riešenia v oblastiach Personal Care, Consumer Tissue a Professional Hygiene. Približne 500 milliónov ľudí používa naše výrobky každý deň. Medzi naše značky patria napríklad značky TENA, Tork, Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda a Zewa, a obchodujeme približne v 150 krajinách. Naša centrála sa nachádza v Štokholme vo Švédsku, kde sme aj zalistovaní na burze Nasdaq. Spoločnosť Essity bývala súčasťou skupiny SCA Group.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ľudmila Ondrejová
Tel.: 058/7860 233
E-mail: poslať životopis
ID: 2984761  Dátum zverejnenia: 23.3.2017