Vedúci výrobnej linky

Gemerská Hôrka 400, 049 12 Gemerská Hôrka, okres Lučenec, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, Košice, okres Rožňava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie výrobnej linky s komplexnou zodpovednosťou za zverený tím zamestnancov, plynulý výrobný proces, plnenie cieľov, implementáciu systémov a štandardov.

Hlavné úlohy
• Zaistiť objem výroby v súlade s výrobným plánom
• Riadiť, koordinovať a podporovať tím v oblasti procesu
• Rozvíjať jednotlivých členov tímu
• Viesť pravidelné porady a agendy
• Zaistiť vypracovanie analýz riešenia problémov
• Zabezpečiť neustále zlepšovanie procesov

Ponúkame dynamickú prácu v medzinárodnej spoločnosti s motivujúcim platovým ohodnotením a nadštandardným balíkom zamestnaneckých výhod :
• 13. a 14. plat
• Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie (DDS)
• Relax pasy
• Odmenu za dochádzku, jubilejné odmeny
• Firemné akcie a darčeky
• Benefity v oblasti voľnočasových aktivít a sociálnej výpomoci
• Vzdelávanie v špecializovaných tréningových programoch
• Možnosť kariérneho a odborného rastu

Na výberové konanie budú pozvaní iba uchádzači, ktorí vyhovujú požiadavkám.
Naše ďalšie ponuky práce nájdete aj na stránke :

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Skúsenosti s riadením ľudí, ich rozvojom a „coaching-om“
• Skúsenosti s technikami „Problem Solving“
• Organizačné a komunikačné zručnosti

Sme vedúcou spoločnosťou pre oblasť hygieny a zdravia, odhodlanou zlepšovať kvalitu života ľudí prostredníctvom špičkových riešení v oblasti hygieny a zdravia. Našich 36,000 zamestnancov vyvíja, vyrába a predáva produkty a riešenia v oblastiach Personal Care, Consumer Tissue a Professional Hygiene. Približne 500 milliónov ľudí používa naše výrobky každý deň. Medzi naše značky patria napríklad značky TENA, Tork, Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda a Zewa, a obchodujeme približne v 150 krajinách. Naša centrála sa nachádza v Štokholme vo Švédsku, kde sme aj zalistovaní na burze Nasdaq. Spoločnosť Essity bývala súčasťou skupiny SCA Group.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tatiana Bronďošová
Tel.: 058/7860 584
E-mail: poslať životopis
ID: 2481489  Dátum zverejnenia: 20.2.2017