Pracovník skladu hotovej výroby

Gemerská Hôrka 400, 049 12 Gemerská Hôrka, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Rožňava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zabezpečenie funkčnosti oddelenia z pohľadu toku (t. j. presun a manipulácia) hotovej výroby do skladu a zo skladu IDC
• Zodpovednosť za presnú evidenciu a kontrolu hotových výrobkov v IDC
• Zodpovednosť za uspokojenie požiadaviek zákazníkov v potrebnom čase, kvalite a kvantite
• Zodpovednosť za bezpečné uskladnenie prijatého tovaru, prípravy ,výdaja, nakládky tovaru a zabezpečenie zásobovania USP
• Zodpovednosť za stav pridelenej manipulačnej techniky (denná údržba, nahlasovanie porúch a potrebných opráv)

• Platný preukaz vodiča VZV (trieda I., II., W1) a skúsenosti s obsluhou a manipuláciou viacúrovňových regálov
• Skúsenosti s prácou na PC výhodou
• Zodpovedný prístup a samostatnosť pri plnení úloh
• Vysoké pracovné nasadenie a schopnosť pracovať s informáciami

Výkon práce je v Gemerskej Hôrke (18km od Rožňavy).

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky na inzerovanú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme vedúcou spoločnosťou pre oblasť hygieny a zdravia, odhodlanou zlepšovať kvalitu života ľudí prostredníctvom špičkových riešení v oblasti hygieny a zdravia. Našich 36,000 zamestnancov vyvíja, vyrába a predáva produkty a riešenia v oblastiach Personal Care, Consumer Tissue a Professional Hygiene. Približne 500 milliónov ľudí používa naše výrobky každý deň. Medzi naše značky patria napríklad značky TENA, Tork, Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda a Zewa, a obchodujeme približne v 150 krajinách. Naša centrála sa nachádza v Štokholme vo Švédsku, kde sme aj zalistovaní na burze Nasdaq. Spoločnosť Essity bývala súčasťou skupiny SCA Group.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Libor Kuzma
Tel.: +421902953103
E-mail: poslať životopis
ID: 2399926  Dátum zverejnenia: 5.12.2016