Technológ (Process Engineer)

Gemerská Hôrka 400, 049 12 Gemerská Hôrka (18 km od Rožňavy), Košický kraj, okres Revúca, okres Rimavská Sobota, okres Rožňava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaistiť stabilný výrobný proces výrobných liniek .
Hlavné úlohy :
• Analyzovať a odstraňovať procesné, bezpečnostné a kvalitatívne problémy výrobnej linky
• Vytvárať štandardy pre procesy a kontrolovať ich dodržiavanie
• Vykonávať školenia výrobných tímov
• Riadiť implementáciu inovácií

Ponúkame dynamickú prácu v medzinárodnej spoločnosti s motivujúcim platovým ohodnotením a nadštandardným balíkom zamestnaneckých výhod :
• 13. a 14. plat
• Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie (DDS)
• Relax pasy
• Odmenu za dochádzku, jubilejné odmeny
• Firemné akcie a darčeky
• Benefity v oblasti voľnočasových aktivít a sociálnej výpomoci
• Vzdelávanie v špecializovaných tréningových programoch
• Možnosť kariérneho a odborného rastu

Miesto výkonu práce je výrobný závod Gemerská Hôrka. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na inzerovanú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie, strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Analytické myslenie
• Schopnosť pracovať samostatne aj na rozvoji tímu
• Flexibilnosť a vysoké pracovné nasadenie

Sme vedúcou spoločnosťou pre oblasť hygieny a zdravia, odhodlanou zlepšovať kvalitu života ľudí prostredníctvom špičkových riešení v oblasti hygieny a zdravia. Našich 36,000 zamestnancov vyvíja, vyrába a predáva produkty a riešenia v oblastiach Personal Care, Consumer Tissue a Professional Hygiene. Približne 500 milliónov ľudí používa naše výrobky každý deň. Medzi naše značky patria napríklad značky TENA, Tork, Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda a Zewa, a obchodujeme približne v 150 krajinách. Naša centrála sa nachádza v Štokholme vo Švédsku, kde sme aj zalistovaní na burze Nasdaq. Spoločnosť Essity bývala súčasťou skupiny SCA Group.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ľudmila Ondrejová
Tel.: 058/7860 233
E-mail: poslať životopis
ID: 1444468  Dátum zverejnenia: 12.3.2018