Pracovník skladu surovín

Miesto práce
Gemerská Hôrka 400 (18 km od Rožňavy), okres Rožňava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto výkonu práce: Gemerská Hôrka

• Zodpovednosť za uspokojovanie potrieb - plynulé zásobovanie výrobných liniek v potrebnom čase, kvalite a množstve
• Zodpovednosť za presnú evidenciu a za kontrolu toku surovín k výrobným linkám a od výrobných liniek do skladu surovín
• Zodpovednosť za BOZP, manipuláciu so surovinami pri výdaji, vrátení a uskladnení surovín
• Zodpovednosť za stav pridelenej manipulačnej techniky (denná údržba, nahlasovanie porúch, ...)

Informácie o výberovom konaní

Miestom výkonu práce je Gemerská Hôrka.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky na inzerovanú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Platný preukaz vodiča VZV
• Skúsenosti s prácou v skladovom hospodárstve a práca s PC výhodou
• Zodpovedný prístup a samostatnosť pri plnení úloh
• Vysoké pracovné nasadenie

Sme vedúcou spoločnosťou pre oblasť hygieny a zdravia, odhodlanou zlepšovať kvalitu života ľudí prostredníctvom špičkových riešení v oblasti hygieny a zdravia. Našich 36,000 zamestnancov vyvíja, vyrába a predáva produkty a riešenia v oblastiach Personal Care, Consumer Tissue a Professional Hygiene. Približne 500 milliónov ľudí používa naše výrobky každý deň. Medzi naše značky patria napríklad značky TENA, Tork, Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda a Zewa, a obchodujeme približne v 150 krajinách. Naša centrála sa nachádza v Štokholme vo Švédsku, kde sme aj zalistovaní na burze Nasdaq. Spoločnosť Essity bývala súčasťou skupiny SCA Group.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Libor Kuzma
Tel.: +421902953103
E-mail: poslať životopis
ID: 1415964  Dátum zverejnenia: 27.3.2017