Senior Account manager

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • aktívna participácia na plnení obchodného plánu
  • zodpovednosť za aktívne akvizície a aktívny predaj produktov a služieb banky
  • zabezpečovať pre klienta komplexnú starostlivosť a vysoko profesionálne finančné poradenstvo
  • spracovanie a zodpovednosť za komplexné úverové návrhy na ďalšie schvaľovanie
  • sledovanie celkovej finančnej situácie klienta a dodržiavanie platobnej disciplíny
  • komplexné vedomosti o všetkých produktoch a službách banky

Iné výhody

  • zaujímavá práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • primerané finančné ohodnotenie
  • balík zamestnaneckých výhod

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Access - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Požadovaná prax

bankovníctvo
2

  • skúsenosť s prácou v banke (úvery, resp. záruky) podmienkou
  • 2 ročná prax v oblasti úverov, resp. záruk
  • aktívna znalosť anglického jazyka a aspoň stredne pokročilá znalosť nemeckého jazyka
  • znalosť bankových produktov
  • dobré analytické schopnosti
  • dobré komunikačné a prezentačné zručnosti

Sme silný partner. Sme Sberbank.
Našim poslaním je budovať trvácne a korektné vzťahy s našimi klientmi, vždy s dôrazom na aktuálne potreby. Pod značkou Sberbank sme partnerom, ktorý sa neustále rozvíja a poskytuje zázemie pre svojich klientov. Odborne vyškolení zamestnanci sú pripravení pomôcť klientom so správou ich finančných prostriedkov tak, aby ich využívali čo najefektívnejšie.
Sberbank Slovensko, a. s., (predtým VOLKSBANK Slovensko, a. s.) úspešne pôsobí na slovenskom trhu od roku 1991.
Sberbank Slovensko ponúka klientom prostredníctvom 42 pobočiek a 7 firemných centier po celom Slovensku komplexné portfólio bankových produktov a služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Bankovníctvo, peňažníctvo

Vaše písomné podklady (žiadosť, štruktúrovaný životopis s vloženou fotografiou a súhlasom na spracovanie osobných údajov v databáze VOLKSBANK Slovensko, a. s.) zasielajte E-mailom na adresu: personal@volksbank.sk a v predmete správy uveďte názov pozície a mesto, o ktoré máte záujem.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, odpovieme len tým, ktorí spĺňajú uvedené kritériá.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostáva ešte 7 dní)

Adresa spoločnosti

Sberbank Slovensko, a. s.
Vysoká 9
810 00 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Ondrejovičová
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2829950   Dátum zverejnenia: 28.11.2016