Metodik účtovníctva

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• príprava účtovnej metodiky podľa IFRS vo forme interných predpisov
• príprava a organizácia inventarizácie
• spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
• nastavovanie účtovných systémov
• podpora pre konečných používateľov systému
• zlepšovanie a zjednodušovanie účtovných procesov

Iné výhody

  • účasť na odborných školeniach a seminároch
  • primerané finančné ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

• výborné analytické zručnosti
• veľmi dobrá znalosť IFRS
• znalosť problematiky bankového účtovníctva výhodou
• schopnosť pracovať samostatne
• proaktívny prístup k riešeniu problémov
• spoľahlivosť a zodpovednosť

Sme silný partner. Sme Sberbank.
Našim poslaním je budovať trvácne a korektné vzťahy s našimi klientmi, vždy s dôrazom na aktuálne potreby. Pod značkou Sberbank sme partnerom, ktorý sa neustále rozvíja a poskytuje zázemie pre svojich klientov. Odborne vyškolení zamestnanci sú pripravení pomôcť klientom so správou ich finančných prostriedkov tak, aby ich využívali čo najefektívnejšie.
Sberbank Slovensko, a. s., (predtým VOLKSBANK Slovensko, a. s.) úspešne pôsobí na slovenskom trhu od roku 1991.
Sberbank Slovensko ponúka klientom prostredníctvom 42 pobočiek a 7 firemných centier po celom Slovensku komplexné portfólio bankových produktov a služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Bankovníctvo, peňažníctvo

Vaše písomné podklady (žiadosť, štruktúrovaný životopis so súhlasom na spracovanie osobných údajov v databáze Sberbank Slovensko, a. s.) zasielajte e-mailom na adresu: personal@sberbank.sk a v predmete správy uveďte názov pozície a mesto, o ktoré máte záujem.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, odpovieme len tým, ktorí spĺňajú uvedené kritériá.

Adresa spoločnosti

Sberbank Slovensko, a. s.
Vysoká 9
810 00 Bratislava
ID: 2814461   Dátum zverejnenia: 16.11.2016