Poradca klienta - mobilný, pre región Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Motivujú vás výzvy a vysoká možnosť uspieť? Hľadáme do nášho retailového tímu zrelú a trpezlivú osobnosť ktorá vie, že úspech sa dostaví vďaka dlhodobej systematickej práci. Sme pripravení Vám pomôcť nielen so vzdelávaním a know - how, ale aj bezkonkurenčným odmeňovacím systémom. Ak ste ambiciózny a zároveň pozorný v komunikácií s ľuďmi, táto ponuka je tu pre Vás.

Čaká Vás:

  • poradenstvo a aktívny predaj bankových produktov
  • zodpovednosť a starostlivosť o zverené portfólio klientov
  • práca s pokladňou
  • back office agenda

Iné výhody

Pravidelné interné vzdelávanie, možnosť kariérneho rastu, príjemné a moderné profesionálne prostredie, rozvoj pracovných kompetencií.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Požadovaná prax

1

banková prax , anglický jazyk a práca s pokladňou výhodou, komunikatívnosť, flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť, pracovná angažovanosť, príjemné vystupovanie

Sme silný partner. Sme Sberbank.
Našim poslaním je budovať trvácne a korektné vzťahy s našimi klientmi, vždy s dôrazom na aktuálne potreby. Pod značkou Sberbank sme partnerom, ktorý sa neustále rozvíja a poskytuje zázemie pre svojich klientov. Odborne vyškolení zamestnanci sú pripravení pomôcť klientom so správou ich finančných prostriedkov tak, aby ich využívali čo najefektívnejšie.
Sberbank Slovensko, a. s., (predtým VOLKSBANK Slovensko, a. s.) úspešne pôsobí na slovenskom trhu od roku 1991.
Sberbank Slovensko ponúka klientom prostredníctvom 42 pobočiek a 7 firemných centier po celom Slovensku komplexné portfólio bankových produktov a služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Bankovníctvo, peňažníctvo

Adresa spoločnosti

Sberbank Slovensko, a. s.
Vysoká 9
810 00 Bratislava
ID: 2761274   Dátum zverejnenia: 11.10.2016