Underwriter s maďarštinou - Praha

Sberbank CZ, a.s.

Místo práce
Praha, Slovenská republika

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kdo jsme?

Do našeho mezinárodního týmu situovaného v Praze, hledáme motivovaného kandidáta na pozici Underwriter pro segment SME (firmy s obratem 25mil.- 1,25 miliardy CZK), který bude posuzovat úvěrové žádosti pro Maďarsko.

K naplnění našich ambiciózních cílů hledáme osobnosti s odhodláním – talentované a motivované lidi, kteří mají rádi profesní výzvy. Osobnosti, které spojuje společný cíl, a jsou připraveni podávat nejvyšší výkony.

Přidejte se k nám, staňte se někým, jehož úspěchy jsou vidět a je za ně náležitě oceněn.

Využijte příležitost pracovat v bance, v níž se neztratíte!

Místo výkonu pozice: Praha

Co bude Vaší pracovní náplní?

  • finanční analýza a posouzení jednotlivých úvěrových žádostí pro Maďarsko pro menší a středně velké firmy,
  • rozhodnutí o přijetí úvěrových rizik,
  • vypracování doporučení pro rozhodnutí příslušných nositelů pouvoiru,
  • sledování metodických změn týkajících se analýzy úvěrového rizika.

Jaké máme požadavky na vhodné kandidáty?

  • VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru,
  • 3 roky praxe na stejné nebo podobné pozici,
  • všeobecný přehled a znalost bankovních a především úvěrových produktů,
  • schopnost vyhodnocení finanční situace klienta,
  • pokročilá znalost maďarského jazyka a k tomu alespoň 1 další jazyk (čeština, slovenština, angličtina)
  • trestní bezúhonnost, analytické a metodické myšlení,
  • smysl pro detail a pořádek, time management, samostatnost.

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí silné bankovní instituce,
  • zajímavou a samostatnou práci ve sféře bankovnictví,
  • velmi dobré finanční ohodnocení,
  • zajímavý a rozmanitý systém benefitů,
  • příjemné pracovní prostředí na centrále v Praze

Těšíme se na Váš životopis a motivační dopis v českém nebo anglickém jazyce a formátu .doc(x) nebo .pdf.

Stisknutím tlačítka "Přihláška k výběrovému řízení" potvrdíte svou účast.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
ID: 1870654  Dátum zverejnenia: 17.9.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.