Asistentka

SAYTECH s.r.o.

Miesto práce
Riazanská 19, Bratislava
Termín nástupu
01.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
700,- brutto (možnosť postupného platového rastu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívne práce podľa pokynov zamestnávateľa
- spravovanie dochádzky, pošty, pokladne
- fakturácia, cenové ponuky a objednávky
- telefonická a e-mailová komunikácia, hospodárska a hromadná korešpondencia
- organizovanie a riadenie chodu kancelárie
- archivácia dokumentov
- objednávky kancelárskych a iných potrieb
- intrastat
- Cestovné príkazy
- príprava podkladov pre účtovníčku
- objednávanie hotelov

- stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
- príjemné pracovné prostredie
- zázemie v stabilnej spoločnosti
- firemné akcie
- priateľský kolektív

Poprosíme uchádzačky o danú pozíciu, aby nám zasielali životopis v slovenskom jazyku spolu s fotografiou.
Všetkým kandidátkam, ktoré sa o danú pozíciu budú uchádzať vopred ďakujeme za prejavený záujem. KONTAKTOVAŤ BUDEME IBA VYBRANÉ KANDIDÁTKY, ktoré budú telefonicky pozvané na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Strojopis - Základy
Mzdové účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
OMEGA - Základy

Počet rokov praxe

1

- Stredoškolské vzdelanie
- bežná znalosť práce s Internetom, programom Word a Excel
- ochotu učiť sa novým veciam
- ovládanie programu Omega výhodou (nie nutnosť)
- zmysel pre poriadok a organizáciu

Saytech je certifikovaný partner rakúskej firmy SKIDATA AG, ktorá je svetovou jednotkou v prístupových riešeniach pre parkoviská, lyžiarske strediská a štadióny.
Už viac ako 40 rokov špičkové riešenia a služby firmy SKIDATA AG ponúkajú užívateľom najvyšší komfort a rentabilitu pri riadení vstupu vo viac ako 100 krajinách sveta s viac ako 10.000 zákazníkmi. Ako partner pri poskytovaní riešení sa spoločnosť SKIDATA AG špecializuje na koncipovanie rôznych obchodných modelov a lokálnych požiadaviek.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2903752  Dátum zverejnenia: 4.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700,- brutto (možnosť postupného platového rastu)