Logo Savmed s.r.o.

Farmaceut/ka

Savmed s.r.o.

Miesto práce
Partizánske
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
1 650 - 1 800 EUR/mesiaczákladná mzda 1650 € + mesačné benefity a odmeny cca 10% základnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Poskytovanie odborného poradenstva a konzultácie pacientom o liekoch a ich užívaní
  • Príprava a výdaj liečiv na lekársky predpis
  • Kontrola a uskladňovanie liečiv a zdravotníckych pomôcok
  • Komunikácia s lekármi a ďalšími zdravotníckymi pracovníkmi
  • Udržiavanie aktuálnych znalostí v oblasti farmakológie a lekárenskej praxe

  • Práca v príjemnom a profesionálnom prostredí
  • Preplatenie poplatkov na odborný rozvoj a vzdelávanie
  • Konkurencieschopné finančné ohodnotenie a mesačné benefity (cca 10% základnej mzdy)
  • 8 hodinovú pracovnú dobu a možnosť skráteného úväzku, príplatky za prípadné nadčasy
  • Podpora priateľského kolektívu
  • Sezónne finančné bonusy (2x za rok cca 10-20% základnej mzdy)

Viac info pri osobnom stretnutí, prípadne telefonicky. Životopis posielať na [email protected]
Vopred ďakujeme za všetky životopisy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu farmaceuta do nášho mladého a šikovného lekárenského tímu. Ak si farmaceut s vášňou pre poskytovanie starostlivosti a služieb pacientom, radi ťa privítame medzi nami. Sme moderná, sídlisková lekáreň s rozšírenou ponukou tovarov. Viac na web stránke www.savmed.sk alebo sociálnych sieťach Instagram a Facebook.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: personalista
Tel.: +421904352682
E-mail: poslať životopis
ID: 4835958  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 650 EUR/mesiac