Vedoucí údržby

Savencia Fromage & Dairy Czech Republic, a.s.

Místo práce
Hodonín, Okres Hodonín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Aktuálně přijmeme nového kolegu/kolegyni na pozici VEDOUCÍ ÚDRŽBY, který povede tým v oblasti údržby ve výrobním závodě v Hodoníně. Jestliže máte alespoň pětiletou zkušenost v této oblasti, tak se nám určitě ozvěte.

Co Vás u nás čeká:

• vedení a motivace týmu v oblasti údržby
• zajišťování údržby celého závodu
• plánování a koordinace údržby strojů a zařízení
• zajišťování podpory při zavádění nových technologií a strojů do výroby
• koordinace nákupu náhradních dílů
• spolupráce s výrobou při zlepšování výkonů strojů a produktivity
• sledování a reporting KPI a stav údržby a zařízení

Co od Vás potřebujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání technického směru
• zkušenosti na obdobné pozici 5 let
• aktivní znalost anglického jazyka
• znalost německého nebo francouzského jazyka výhodou
• organizační a řídící schopnosti
• samostatnost a časová flexibilita
• zodpovědnost a schopnost práce v týmu
• výhodou zkušenosti s TPM metodikou
• práce s PC (MS Word, Excel, PowerPoint, atd.)
• znalost SAP, Lotus Notes výhodou
• ŘP sk.B - aktivní řidič a ochota cestovat

Co Vám nabízíme:

• jistotu stabilní společnosti se zázemím silné mezinárodní skupiny
• práci na plný úvazek
• 25 dnů dovolené
• příspěvek na stravování
• penzijní připojištění

Těšíme se na Vaše odpovědi.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2978812  Dátum zverejnenia: 17.3.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.