Brand manager junior - značka Liptov

Savencia Fromage & Dairy Czech Republic, a.s.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do marketingového tímu prijmeme nového kolegu, ktorý sa bude srdcom aj hlavou starať o našu značku Liptov. Znamená to myslieť v číslach a dopredu a zároveň mať skvelé nápady ako naše výrobky podporiť na českom a slovenskom trhu. Čaká Vás podpora tímu, ktorý rád pomôže a poradí. Výzvou a odmenou Vám bude možnosť tvorby príbehu silnej a tradičnej slovenskej značky.

Čo Vás bude u nás čakať?

• spolupráca na propagácii značky, vývoji noviniek a podpore predaja
• aktívna účasť na digitálnom zviditeľnení značky (Facebook, Youtube, web)
• spolupráca s Brand manažérom, ktorý sa na Vás už teraz teší
• samostatná práca na projektoch v rámci oddelenia marketingu
• aktívna komunikácia s internými oddeleniami a externými agentúrami
• účasť na pravidelných senzorických hodnoteniach kľúčových výrobkov
• tvorba prezentácií, reportov, príprava POS materiálov, promo akcií, ochutnávok

Čo od Vás potrebujeme?

• VŠ ekonomického zamerania /marketing
• vhodné pre absolventov s adekvátnou praxou popri štúdiu
• znalosť slovenského jazyka podmienkou
• skúsenosti s on-line kampaňami a sociálnymi sieťami
• analytické myslenie – práca s dátami
• pokročilú znalosť anglického jazyka
• znalosť francúzšitny výhodou
• 1 rok skúseností na podobnej pozícii v FMCG výhodou
• dobrú znalosť Excelu a Power Pointu
• dynamickú, komunikatívnu, samostatnú osobnosť
• vodičský preukaz skupiny B – aktívny vodič (cestovanie v rámci ČR/SR)

Čo vám ponúkame?

• prostredie úspešnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• zaujímavú a kreatívnu prácu v oblasti marketingu na tradičnej značke
• miesto výkonu práce Praha, moderné kancelárie
• práca na plný úväzok, nástup možný ihneď
• zmluva na dobu určitú jeden rok, po roku predĺženie na dobu neurčitú
• možnosť profesného rastu
• 25 dní dovolenky
• príspevok na stravovanie
• penzijné pripoistenie

V prípade záujmu a splnenia požiadaviek nám zašlite svoj životopis.
Tešíme sa na odpovede.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské II. stupně
ID: 2621477  Dátum zverejnenia: 24.6.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.