WEB manažér / Projektový manažér

SATUR TRAVEL a.s.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
1 800 - 2 300 EUR/mesiacUvedená dolná hranica základnej mzdy predstavuje minimálne platové ohodnotenie. Na finálnej sume sa dohodneme spoločne a rozhodujúce budú aj Tvoje skúsenosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť sa rozvíja a rastie, snažíme sa držať krok s dobou a vždy byť v niečom lepší! Preto hľadáme posilu do zabehnutého tímu, ktorá nám pomôže urobiť ešte viac.

Tvoja náplň práce bude vyzerať takto:

  • Premena high-level myšlienok a projektov s dopadom na web do konkrétneho návrhu funkcionality webu
  • Prinášanie vlastných kreatívnych nápadov na dosiahnutie cieľov a optimalizáciu procesov
  • Špecifikácia požiadaviek a zadaní pre vývojový tím
  • Aktívna spolupráca s biznis užívateľmi na definovanie funkcionality v súlade s dotknutými biznis procesmi
  • Testovanie navrhnutých riešení
  • Práca na inovatívnych projektoch
  • Prvá úroveň podpory interných užívateľov a externých partnerov pre fungovanie webu
  • Analyzovanie a riešenie problémov a incidentov, navrhovanie a odporúčanie opatrení
  • Komunikácia s externými dodávateľmi

  • Tvoja mzda bude zložená zo základnej čiastky, ku ktorej Ťa na pravidelnej báze na základe splnenia vopred stanovených cieľov a Tvojho výkonu odmeníme navyše.
    Odmeňovací systém Ti radi vysvetlíme na osobnom pohovore.
  • Home office - U nás Ti poskytneme možnosť čiastočnej práce z domu a flexibilnej pracovnej doby.
  • Práca v cestovnej kancelárii prináša pre jej interných zamestnancov aj zľavy na dovolenky, poznávacie výlety a celkovo produkty našej cestovnej kancelárie.
  • Poskytneme Ti možnosť využívania Multisport karty, ktorá má široké využitie na celom Slovensku, taktiež zľavy na kultúrne podujatia, zľavy na plavby loďou po Dunaji a kopec iného.
  • Čakajú Ťa zaujímavé teambuildingy a teamové aktivity.
  • V prípade potreby máš nárok na tzv. Sick days - dni voľna, kedy môžeš ostať doma aj bez lekárskeho potvrdenia a dostať svoju mzdu.
  • Ročné odmeny odvíjajúce sa od hospodárskych výsledkov spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Čo od Teba očakávame?

  • Výborné komunikačné schopnosti
  • Analytické myslenie a kreativita
  • Výborné komunikačné schopnosti a analytické myslenie (Opakujeme zámerne.) :-)
  • Zručnosť práce s PC, schopnosť rýchlo sa učiť napr. pochopenie XML
  • Schopnosť dotiahnúť úlohy do konca a plniť ich v stanovenom čase
  • Zodpovednosť, spoľahlivosť, proaktivita
  • Tímový hráč
  • Chuť veci zlepšovať
  • Skúsenosti s manažmentom webu prípadne systémami CMS výhodou
  • Skúsenosti s optimalizáciou webu pre vyhľadávače výhodou

Cestovná kancelária SATUR je jednou z najväčších slovenských cestovných kancelárií s dlhoročnou tradíciou, s ktorou každoročne do 150 krajín sveta a kedykoľvek počas celého roka cestuje 90 000 spokojných klientov. Cestovateľov zbalíme na pobytové a poznávacie zájazdy v Európe aj exotike, rodinné dovolenky, okružné plavby, lyžovačky, wellness pobyty a pod značkou Exclusive by SATUR aj na pobyty pre náročnejšiu klientelu. Sme členom Slovenskej asociácie cestovných kancelárií a cestovných agentúr a medzinárodného združenia IATA.

viac informácii: www.satur.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Vanessa Krčulová
E-mail: poslať životopis
ID: 4821227  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac