Destinačný manažér pre exotické destinácie

SATUR TRAVEL a.s.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP/dohodou
1 500 EUR/mesiacUvedená je dolná hranica základnej mzdy, ktorá predstavuje minimálne platové ohodnotenie. Na finálnej sume sa dohodneme spoločne a rozhodujúce budú aj Vaše skúsenosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu, alebo kolegyňu, ktorí milujú cestovanie a cestovný ruch tak ako my! Ak máš už skúsenosti z obdobnej pozície, z práce v cestovnej kancelárii a z cestovného ruchu a vieš plynulo po anglicky, hľadáme práve Teba!

  Kto je u nás Destinačným manažérom a čo budeš mať na starosti?

  • Zabezpečíš podklady od zahraničných partnerov a následne pripravíš Tebe pridelený produkt na prezentáciu nielen v katalógu, ale aj na webe.
  • Zároveň zabezpečíš dostatočné množstvo ubytovacích a leteckých kapacít, úzko spolupracuješ s produktovým oddelením.
  •  Koordinuješ predaj zájazdov do pridelených destinácii, úzko spolupracuješ s predajnou sieťou.
  •  Spracovávaš následne požiadavky z predajnej siete, konkrétne z pobočiek našej cestovnej kancelárie a spolupracuješ aj s kolegami z provízneho predaja.
  • - Znalosť anglického jazyka je potrebná, pretože komunikácia so zahraničným partnerom prebieha na dennej báze. Znalosť iného cudzieho jazyka je samozrejme vítaná, aj podľa toho Ti bude pridelená destinácia, ktorú budeš mať na starosti.
  •  Zabezpečuješ dennú operatívu a manažment pridelenej destinácie počas trvania zimnej sezóny. Tá je u nás "najhorúcejšia" a treba s tým dopredu rátať.
  • Podporuješ delegátov a sprievodcov v danej destinácii.
  •  Navrhuješ a konzultuješ vylepšenia produktu s príslušným nadriadeným.
  •  Pripravuješ cenové ponuky pre skupinové zájazdy.
  •  Budeš pracovať v rezervačných systémoch rôznych spoločností. Pokiaľ ovládaš systém Amadeus, bude to Tvojou výhodou.
  •  V neposlednom rade sa zúčastňuješ na informačných cestách do pridelených destinácií.

  • Home office - U nás Ti poskytneme možnosť čiastočnej práce z domu a flexibilnej pracovnej doby.
  • Práca na pozícii Destinačný manažér zahŕňa informačné služobné cesty, kde sa zoznámiš nielen s pridelenou krajinou, ktorú budeš mať na starosti, ale raz za čas zoznámiš s niektorou z krajín, ktoré sú v našej ponuke pre klientov SATUR cestovnej kancelárie.
  • Práca v cestovnej kancelárii prináša pre jej interných zamestnancov aj zľavy na dovolenky, poznávacie výlety a celkovo produkty našej cestovnej kancelárie, ale aj výhodné ceny leteniek.
  • Poskytneme Ti možnosť využívania Multisport karty, ktorá má široké využitie na celom Slovensku, taktiež zľavy na kultúrne podujatia, zľavy na plavby loďou po Dunaji a kopec iného.
  • Čakajú Ťa zaujímavé teambuildingy a teamové aktivity.
  • V prípade potreby máš nárok na tzv. Sick days - dni voľna, kedy môžeš ostať doma aj bez lekárskeho potvrdenia a dostať svoju mzdu.

Reagujte zaslaním svojho životopisu v slovenskom jazyku priamo cez www.profesia.sk.

Upozorňujeme, že kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú na základe zaslaného životopisu požiadavky ohľadom našej pracovnej ponuky.

Na zaradenie do všeobecnej evidencie uchádzačov o zamestnanie v SATURe, aby sme vás vedeli kontaktovať s ponukami práce, je potrebný Váš súhlas.

V e-maile/alebo priamo v životopise prosím uveďte: „súhlasím so spracovaním osobných údajov prevádzkovateľom SATUR TRAVEL, a.s.“. Súhlas máte právo kedykoľvek odvolať. Informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov na tento účel získate na www.satur.sk v časti Kariéra/Evidencia a spracovanie osobných údajov
- https://www.satur.sk/stranky/suhlas-na-ucely-evidencie-uchadzacov-o-zamestnanie/
- https://www.satur.sk/stranky/informacia-o-spracovani-osobnych-udajov-v-suvislosti-s-vyberovym-konanim/

Kontakt na zodpovednú osobu za osobné údaje v SATURe je [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch / cestovná kancelária

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

Cestovný ruch/Cestovná kancelária

Počet rokov praxe

2

  • Našou podmienkou je prax v oblasti cestovného ruchu, konkrétne v cestovnej kancelárii na obdobnej pracovnej pozícii.
  • Ovládaš na komunikatívnej úrovni minimálne Anglický jazyk. Nemecký, alebo iný cudzí jazyk, je Tvojim veľkým plus.
  • Očakávame, že si samostatná, komunikatívna a dynamická osobnosť.
  • Nebojíš sa samovzdelávania, pretože produkt cestovnej kancelárie je potrebné ovládať.
  • Ak z Teba bude sršať cieľavedomosť, spoľahlivosť a kreativita, budeme sa tešiť.

Cestovná kancelária SATUR je jednou z najväčších slovenských cestovných kancelárií s dlhoročnou tradíciou, s ktorou každoročne do 150 krajín sveta a kedykoľvek počas celého roka cestuje 90 000 spokojných klientov. Cestovateľov zbalíme na pobytové a poznávacie zájazdy v Európe aj exotike, rodinné dovolenky, okružné plavby, lyžovačky, wellness pobyty a pod značkou Exclusive by SATUR aj na pobyty pre náročnejšiu klientelu. Sme členom Slovenskej asociácie cestovných kancelárií a cestovných agentúr a medzinárodného združenia IATA.

viac informácii: www.satur.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4785505  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac