Vedúci predajcov leteniek na pobočke

SATUR TRAVEL a.s.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: ihneď,okamžite
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- predaj a vystavovanie leteniek a súvisiacich služieb (ubytovanie, transfery...)
- práca s rezervačným systémom AMADEUS a inými rezervačnými systémami
- Akvizícia (oslovovanie nových klientov)
- Koordinovanie podriadených zamestnancov na oddelení leteniek na pobočke.
Iné výhody
zaujímavá a dynamická práca
možnosť vzdelávania a odborného rastu
zamestnanecké zľavy v zmysle interných smerníc

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie, odbor:
zameranie na cestovný ruch a služby, ekonomické
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - aktívne

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Amadeus - expert
Galileo - expert
Vodičský preukaz
B
Požadovaná prax
Prax na pozícii/v oblasti:
vedúci predaja leteniek

Počet rokov praxe:
2
Od uchádzačov na pozíciu Vedúci predajcov leteniek vyžadujeme:
- dosiahnuté predpísané vzdelanie a min. 2 ročnú prax na podobnej pozícii - nevyhnutnosťou
- Manažérske schopnosti
- ovládanie práce s rezervačným systémom AMADEUS, alebo GALILEO - predloženie prís.certifikátu
- praktická znalosť týkajúca sa vystavovania, zmien a storna leteniek
- schopnosť rýchlo sa učiť,
- samostatnosť a flexibilita, zodpovenosť,
- dobré komunikačné a predajné schopnosti, príjemné vystupovanie, schopnosť pracovať s ľuďmi, ústretovosť voči klientom.
výborné komunikačné a predajné chopnosti, zodpovednosť.
Vystavovanie leteniek a ovládanie práce s rezervačným systémom Amadeus, alebo Galileo je nevyhnutnosťou.

Sme najväčšia cestovná kancelária na Slovensku s takmer 100 ročnou tradíciou, 50 pobočkami po celom území Slovenska, ktorej hlavnou činnosťou je predaj letných i zimných dovoleniek na Slovensku i v zahraničí a predaj dopravných cenín.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Cestovné kancelárie, agentúry a pod.
Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom zasielajte na e-mailovú adresu: personalne@ba.satur.sk. V názve uveďte názov pozície : " Vedúci letenkárov" . Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú odborné kritéria a prax minimálne 2 roky v pozícii vedúceho predaja leteniek. V životopise vyjadrite súhlas:"Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dáva týmto spoločnosti SATUR TRAVEL, a. s. súhlas si spracovením jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov na dobu neurčitú (t. j. do písomného odvolania) v zmysle zák. č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov , v znení neskorších predpisov."
Miletičova 1 Zobraziť na mape
824 72 Bratislava
ID: 420465   Dátum zverejnenia: 25.5.2012
Lokalita: Bratislava
Spoločnosť: SATUR TRAVEL a.s.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke