Trainee na telesales a CRM

SATUR TRAVEL a.s.

Miesto práce
Miletičova 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
internship, stáž
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
bezplatná prax

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

mapovanie a zakresľovanie procesov a technická príprava CRM systému
spracovanie databáz
Jedná sa o bezplatnú prax v rámci štúdia na VŠ (ideálne UK, STU, EU BA) formou SVOK, resp. diplomovej práce.

Využite príležitosť získania praxe v najväčšej cestovnej kancelárii na Slovensku v rámci prípravy svojich diplomových prác, resp. ŠVOK. Jedná sa o prácu v oblasti telesales a CRM.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

samostatnosť
ochota učiť sa
flexibilita

Cestovná kancelária SATUR je jednou z najväčších slovenských cestovných kancelárií s dlhoročnou tradíciou, s ktorou každoročne do 150 krajín sveta a kedykoľvek počas celého roka cestuje 90 000 spokojných klientov. Cestovateľov zbalíme na pobytové a poznávacie zájazdy v Európe aj exotike, rodinné dovolenky, okružné plavby, lyžovačky, wellness pobyty a pod značkou Exclusive by SATUR aj na pobyty pre náročnejšiu klientelu. Sme členom Slovenskej asociácie cestovných kancelárií a cestovných agentúr a medzinárodného združenia IATA.

viac informácii: www.satur.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2988015  Dátum zverejnenia: 27.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: bezplatná prax