Oblastný obchodný manažér

SATRO s.r.o.

Miesto práce
Hodonínska 25/a, Bratislavský kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
fixná odmena + veľmi motivačné provízie za výsledky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vytvorenie, údržba a motivácia regionálnej obchodnej siete
• nadväzovanie obchodných vzťahov s potenciálnymi klientmi,
• organizovanie obchodných stretnutí
• identifikácia obchodných príležitostí a vhodných obchodných partnerov na spoluprácu
• analýza potrieb zákazníkov, poskytovanie odborného poradenstva, návrh najvhodnejšieho riešenia, príprava a prezentácia ponúk, kalkulácie
• spolupráca s realizačným tímom
• návrh a organizácia marketingových aktivít na podporu predaja
• vzdelávanie obchodných partnerov
• motivácia partnerov a monitoring ich obchodných výsledkov
• reporting svojim nadriadeným

flexibilný pracovný čas
motivačné odmeňovanie
možnosť sebarealizácie
príplatok na motorové vozidlo

Vytvárame dve nové pozície obchodných manažérov pre regióny stredné a východné Slovensko.
Každý manažér si vytvorí tím, ktorý bude mať na starosti celý región, nemusí byť priamo z daného mesta, stačí ochota cestovať po celom strednom/východnom Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• min. SŠ s maturitou
• skúsenosti v oblasti obchodu a akvizície min. 3 roky
• komunikačné a prezentačné zručnosti
• vyjednávacie zručnosti
• zodpovednosť, samostatnosť a kreativita
• predchádzajúca prax v telekomunikáciách vítaná
• vlastné vozidlo

Spoločnosť vznikla v roku 1992 a v súčasnosti je jednou z najinovatívnejších spoločností na Slovensku. Zameriava sa najmä na zabezpečovanie televízneho, rozhlasového signálu a vysokorýchlostného internetu pre domácnosti. Ako prvý operátor káblovej televízie SATRO s.r.o. začalo v roku 2004 vysielať televízne a rozhlasové programy v digitálnom prevedení. Okrem toho spoločnosť ponúka a inovuje dátové služby na báze širokopásmového vysokorýchlostného internetu. SATRO s.r.o. v súčasnosti vyvíja a poskytuje aj služby 12G - vzdušná optika bezdrôtový vysokorýchlostný internet a digitálna televízia, satelitnú televíziu, internetovú televíziu a mobilné aplikácie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2222698  Dátum zverejnenia: 16.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fixná odmena + veľmi motivačné provízie za výsledky