Obchodný reprezentant

SATRO s.r.o.

okres Banská Bystrica, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
základný plat + provízne ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
• predaj služieb existujúcim zákazníkom
• predaj formou „Door to Door“ - osobné návštevy v domácnosti u klienta
• príprava zákazníckych zmlúv a súvisiacich dokumentov
• základná inštalácia služby u zákazníka
• zodpovednosť za plnenie obchodného plánu
• pravidelná účasť na poradách
• reportovanie nadriadenému
• hľadáme obchodných zástupcov, ktorým bude pridelené mesto, Banská Bystrica, Zvolen, Žiar nad Hronom alebo Galanta na základe záujmu

• Práca pre renomovanú spoločnosť s významným postavením na telekomunikačnom trhu
• Predaj kvalitných produktov
• Nadštandardné finančné ohodnotenie založené na províznom systéme
• Flexibilný pracovný čas

Štruktúrovaný životopis zasielajte emailom na adresu [email protected] . Do predmetu správy uveďte a lokalitu v ktorej máte záujem pracovať.

Do životopisu vložte nasledovný text:

" Týmto dávam súhlas spoločnosti SATRO s.r.o. k spracovaniu mojich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie t.j. k ich ukladaniu na nosiče dát, uchovávaniu, vyhľadávaniu v nich, triedeniu, kombinovaniu a likvidácií v zmysle Zákona č.428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas poskytujem na dobu neurčitú, až do jeho písomného odvolania."

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Telekomunikácie

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• komunikatívnosť
• obchodný duch
• profesionálne vystupovanie
• lojalita
• pracovitosť

Spoločnosť vznikla v roku 1992 a v súčasnosti je jednou z najinovatívnejších spoločností na Slovensku. Zameriava sa najmä na zabezpečovanie televízneho, rozhlasového signálu a vysokorýchlostného internetu pre domácnosti. Ako prvý operátor káblovej televízie SATRO s.r.o. začalo v roku 2004 vysielať televízne a rozhlasové programy v digitálnom prevedení. Okrem toho spoločnosť ponúka a inovuje dátové služby na báze širokopásmového vysokorýchlostného internetu. SATRO s.r.o. v súčasnosti vyvíja a poskytuje aj služby 12G - vzdušná optika bezdrôtový vysokorýchlostný internet a digitálna televízia, satelitnú televíziu, internetovú televíziu a mobilné aplikácie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1407357  Dátum zverejnenia: 23.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základný plat + provízne ohodnotenie