Barista/čašník do jedinečného SATORI STAGE

SATORI STAGE s.r.o.

Miesto práce
Mickiewiczova 9, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných a usmievavých baristov - baristky/ čašníkov-čašníčky do našej prevádzky SATORI STAGE v Starom meste na Mickiewiczovej ulici.
Hlavnou náplňou práce baristu/čašníka je komunikácia so zákazníkom, príprava kávových špecialít, chystanie jednoduchých pokrmov a dezertov, starostlivosť o prevádzku, príprava rajónu, obsluha hostí, zodpovedné plnenie pridelených úloh nadriadeným. Plusom bude znalosť prípravy jedál( prevažne vegán / vegetarián).

- Stabilné zázemie v rozrastajúcej sa spoločnosti
- Možnosť pracovať v jedinečnom priestore s unikátnym konceptom
- Možnosť plánovať si zmeny podľa časových možností
- Možnosť sebarealizácie a profesijného rastu
- Pravidelné zvyšovanie platu
- Príplatok za prácu v deň štátneho sviatku 50%
- Výhodou je práca s mladými ľuďmi v dynamickom prostredí
- 40% zľava na všetky produkty
- Možnosť zlepšiť sa v komunikácii s ľuďmi
- Možnosť podielať sa na tvorbe programu a kurzov v priestoroch SATORI STAGE

Sme nový unikátny koncept prevádzky, pre ktorú je spokojnosť zákazníka na prvom mieste. Ak máš príjemné vystupovanie a si pracovitý/á, budeme radi ak sa staneš členom nášho tímu.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť
Pracovitosť
Spoľahlivosť
Príjemné vystupovanie
Slušné správanie
Práca v tíme
Proaktívnosť
Zvládanie stresu

Spoločnosť SATORI STAGE, prináša na Slovensko jedinečný koncept prevádzky. SATORI STAGE je fúziou príjemného kaviarenského prostredia, s pracovnými priestormi a miestom pre eventy.

Záhumenná
90026 Slovenský Grob
ID: 2565452   Dátum zverejnenia: 21.9.2016