Predajca Orange Slovensko, a.s.

SATMO s.r.o.

Značková predajňa Orange Slovensko, Poprad, Prešov, Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
jún 2017
Ponúkaný plat (brutto)
Nadštandardný v závislosti od dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kolegu, ktorému nestačí byť priemerný, je aktívny, veselý a kreatívny, rád sa učí nové veci a nebojí sa výziev. Namiesto prekážok hľadá riešenia, nepozná pojem vzdať sa a rád vyhráva.
Náplň práce:
• Osobný predaj produktov a služieb spoločnosti Orange Slovensko priamo na predajni
• Telefonický kontakt s existujúcim zákazníkom za účelom ponuky zlepšenia existujúcich aktivovaných služieb.
• Účasť na poradách a pracovných stretnutiach tímu predajne, identifikácia možností zlepšenia predajných výsledkov
• Oboznamovanie sa s aktuálnymi produktami a službami spoločnosti Orange

• Dynamická práca
• Motivačné finančné ohodnotenie v závislosti od výkonu
• Pravidelné motivačné súťaže
• Polročné bonusy v závislosti od dosahovaných výsledkov
• Služobný mobilný telefón
• Služobný tablet
• Možnosť kariérne rásť a rozvíjať sa
• Zázemie a podpora silnej a stabilnej spoločnosti

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím váš profesný životopis a motivačný list na mailovú adresu hr@satmo.sk.
Do predmetu e-mailu prosím uveďte pozíciu a požadované miesto výkonu práce vo formáte "Predajca Prešov", "Predajca Poprad", "Predajca Spišská Nová Ves".

Kontaktovať budeme iba uchádzačov zaradených do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

skúsennosť v obchode vítaná

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Záujem o prácu v oblasti predaja, predchádzajúce skúsenosti výhodou. Záujem o mobilné technológie a služby
• Radosť z práce s ľuďmi
• Prozakaznícka orientácia
• Zodpovednosť a samostatnosť
• Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
• Vysoké pracovné nasadenie
• Ochota vzdelávať sa a stále na sebe pracovať

Spoločnosť prevádzkuje značkové predajne spoločnosti Orange Slovensko, a.s.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Dominika Tatarku 16
058 01 Poprad
ID: 2479671   Dátum zverejnenia: 18.5.2017