Predajca Orange Slovensko, a.s.

SATMO s.r.o.

Značková predajňa Orange Slovensko, Poprad, Spišská Nová Ves
Termín nástupu
december 2016
Ponúkaný plat (brutto)
Nadštandardný v závislosti od dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme predajcu na plný pracovný úväzok do predajní v Spišskej Novej Vsi a v Poprade.
Náplň práce:
• Osobný predaj produktov a služieb spoločnosti Orange Slovensko priamo na predajni
• Telefonický kontakt s existujúcim zákazníkom za účelom ponuky zlepšenia existujúcich aktivovaných služieb.
• Účasť na poradách a pracovných stretnutiach tímu predajne, identifikácia možností zlepšenia predajných výsledkov
• Oboznamovanie sa s aktuálnymi produktami a službami spoločnosti Orange

• Dynamická práca
• Motivačné finančné ohodnotenie v závislosti od výkonu
• Pravidelné motivačné súťaže
• Polročné bonusy v závislosti od dosahovaných výsledkov
• Služobný mobilný telefón
• Služobný tablet
• Možnosť kariérne rásť a rozvíjať sa
• Zázemie a podpora silnej a stabilnej spoločnosti

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím váš profesný životopis a motivačný list na mailovú adresu hr@satmo.sk
Do predmetu e-mailu prosím uveďte pozíciu a požadované miesto výkonu práce vo formáte "Predajca Spišská Nová Ves", "Predajca Poprad".

Kontaktovať budeme iba uchádzačov zaradených do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

skúsennosť v obchode vítaná

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Záujem o prácu v oblasti predaja, predchádzajúce skúsenosti výhodou. Záujem o mobilné technológie a služby
• Radosť z práce s ľuďmi
• Prozakaznícka orientácia
• Zodpovednosť a samostatnosť
• Komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
• Vysoké pracovné nasadenie
• Ochota vzdelávať sa a stále na sebe pracovať

Spoločnosť prevádzkuje značkové predajne spoločnosti Orange Slovensko, a.s.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Dominika Tatarku 16
058 01 Poprad
ID: 2479671   Dátum zverejnenia: 30.11.2016