Recepčný/recepčná

SATEL - SLOVAKIA, s.r.o., Hotel Satel***

Miesto práce
Poprad, Mnoheľova 825/5
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
- odmeňovanie na základe pracovnej výkonnosti zamestnanca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vybavovanie telefonických a e-mailových rezervácií
- evidencia hostí v rezervačnom systéme
- prideľovanie izieb podľa požiadaviek hostí a aktuálnych voľných kapacít
- poskytovanie komplexných informácií
- vystavovanie pokladničných dokladov za ubytovacie služby a doplnkový predaj
- vykonávanie zmenárenskej činnosti

- možnosť kariérneho rastu v rámci úseku sales

Uchádzači môžu posielať svoje žiadosti spolu s profesným životopisom na uvedenú e-mailovú adresu do 23. decembra 2016.
Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Všetky životopisy spolu so žiadosťami budú starostlivo posúdené, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Samostatný, flexibilný pracovník. Vítané sú skúsenosti s hotelovou klientelou, organizáciou a zabezpečením chodu recepcie. Znalosť hotelovej prevádzky je výhodou.

Hotel Satel*** v Poprade poskytuje ubytovacie, stravovacie a kongresové služby v turistickom centre mesta Poprad.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Mnoheľova 825/5
05801 Poprad
ID: 188913   Dátum zverejnenia: 25.11.2016