Front Desk manažér

SATEL - SLOVAKIA, s.r.o., Hotel Satel***

Miesto práce
Poprad, Mnoheľova 825/5
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
- odmeňovanie na základe pracovnej výkonnosti zamestnanca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za kontinuálny chod recepcie
- vybavovanie telefonických a e-mailových rezervácií
- evidencia hostí v rezervačnom systéme
- prideľovanie izieb podľa požiadaviek hostí a aktuálnych voľných kapacít ubytovacieho zariadenia
- poskytovanie komplexných informácií a asistencia pri riešení vzniknutých problémov a sťažností
- vystavovanie pokladničných dokladov za ubytovacie služby a doplnkový predaj
- vykonávanie zmenárenskej činnosti

- možnosť kariérneho rastu v rámci úseku sales

Uchádzači môžu posielať svoje žiadosti spolu s profesným životopisom na uvedenú e-mailovú adresu do 23. decembra 2016.
Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Všetky životopisy spolu so žiadosťami budú starostlivo posúdené, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

23.12.2016 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Samostatný, flexibilný pracovník s praxou v oblasti cestovného ruchu, hotelierstva. Vítané sú skúsenosti s hotelovou klientelou, organizáciou a zabezpečením chodu recepcie. Znalosť hotelovej prevádzky je výhodou.

Hotel Satel*** v Poprade poskytuje ubytovacie, stravovacie a kongresové služby v turistickom centre mesta Poprad.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Mnoheľova 825/5
05801 Poprad

Kontakt

Poslať spoločnosti životopis
ID: 188913   Dátum zverejnenia: 25.11.2016