Predavač/ka pekárenských výrobkov

SASUBA s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.05.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava a pečenie pekárenských výrobkov
príprava obloženého pečiva
príprava kávy
práca s pokladňou
komunikácia so zákazníkmi

motivujúce platové ohodnotenie
odborné školenia
bonusový systém a systém benefitov

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku spolu s Vašou fotografiou na e-mailovú adresu: [email protected].
DO VÝBEROVÉHO KONANIA BUDÚ ZARADENÍ IBA TÍ UCHÁDZAČI, KTORÍ ZAŠLÚ VŠETKY POŽADOVANÉ DOKUMENTY A NEMAJÚ ZÁZNAM V TRESTNOM REGISTRI!

Vo svojom životopise prosím uveďte, že súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou SASUBA s.r.o. pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

VYHRADZUJEME SI PRÁVO KONTAKTOVAŤ IBA KANDIDÁTOV VYBRANÝCH DO ĎALŠIEHO KOLA VÝBEROVÉHO KONANIA.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý

príjemné vystupovanie
záujem o vzďelávanie
vysoké pracovné nasadenie
orientácia na zákazníka
chuť pracovať
poctivosť

Pracovná pozícia sa obsadzuje do pekárne spojenej s kaviarňou s ponukou kvalitného bio pečiva, domácich zákuskov a kávy.

SASUBA je mladá a dynamická spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti riadenia ľudských zdrojov. Našou filozofiou je ponúkať jednoduché, spoľahlivé a tvorivé riešenia vychádzajúce zo skúseností nášho tímu.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 2951951  Dátum zverejnenia: 28.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou