HR Administrátor s AJ - nástup ihneď

Motherson SAS Automotive Systems and Technologies Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1500,- až 1800,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ovládate plynulo anglický jazyk?

Chcete pracovať na personálnom oddelení v automotive spoločnosti?

Práve Vám ponúkame pracovné miesto HR Administrátora na hlavný pracovný pomer.

Náplň práce:
Príprava podkladov pre mzdy a spracovanie miezd
Tvorba HR reportov, štatistík
Správa dochádzkového systému spoločnosti
Tvorba pracovno-právnych dokumentov, zodpovednosť za činnosti súvisiace s ukončením pracovno-právneho vzťahu
Poskytovanie poradenstva zamestnancom v personálnych otázkach
Zabezpečenie bežných činností na oddelení ľudských zdrojov,...

Ponúkame Vám prácu v stabilnej spoločnosti
Možnosť získať 13 max. 14 platov podľa dosiahnutých výsledkov
Platené jazykové kurzy počas pracovnej doby
Zaujímavý sociálny program
Príspevok na dopravu a do DDS

V prípade, že spĺňate všetky požiadavky, posielajte motivačný list spolu s životopisom v slovenskom a aj anglickom jazyku na kontaktnú mailovú adresu. Kontaktovať budeme len vhodných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Expert
Personalistika - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ukončené min. úplné stredoškolské vzdelanie, alebo vysokoškolské vzdelanie I. alebo. II. st.
Znalosť mzdového účtovníctva – expert
Predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii výhodou
Užívateľ Excel - expert
Užívateľ Word, Outlook – pokročilý
Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, zodpovednosť
Precíznosť, húževnatosť, zmysel pre detail, tímový hráč
Ochota učiť sa nové veci a odolnosť voči stresu
Výborné administratívne zručnosti
Výborné organizačné zručnosti
Anglický – aktívne – komunikatívna úroveň – podmienkou
Znalosť ďalšieho jazyky výhodou

Pracujte v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je svetovým lídrom v oblasti výroby kokpitov.
Vznik spoločnosti: november 2000, Bratislava
Charakteristika: Od 1.8.2023 člen skupiny Motherson
Oblasť činnosti: automobilový priemysel - montáž kokpitov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3118549  Dátum zverejnenia: 30.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500,- až 1800,- €