Účtovníčka s anglickým jazykom

Motherson SAS Automotive Systems and Technologies Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Opletalova 71, 841 07 Bratislava 49, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosť s účtovaním došlých faktúr a cestovných nákladov?
Hovoríte plynulo po anglicky?

Využite príležitosť pracovať na pozícii Účtovníka v našej spoločnosti.

Vašou pracovnou náplňou bude:
Zodpovednosť za účtovanie došlých faktúr a Fixed assets
Účtovanie cestovných nákladov a následná kontrola účtov, čistenie účtov
Kontrola nezaplatených faktúr / položiek
Podpora pri vypracovávaní mesačnej, kvartálnej a ročnej závierky
Spoluúčasť / podpora pri auditoch
Podpora pri vypracovávaní analýz a reportov
Podpora kontrolingu

Ponúkame Vám prácu v stabilnej rozvíjajúcej sa spoločnosti
Možnosť získať 13 max. 14 platov podľa dosiahnutých výsledkov
Platené jazykové kurzy počas pracovnej doby
Zaujímavý sociálny program
Príspevok na dopravu a do DDS

V prípade, že spĺňate všetky požiadavky posielajte motivačný list spolu s životopisom v Slovenskom a aj v Anglickom jazyku na kontaktnú mailovú adresu. Kontaktovať budeme len vhodných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Základy

Ukončené min. vysokoškolské vzdelanie I. alebo. II. st. ekonomického zamerania
Predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii výhodou
Znalosť účtovníctva
Užívateľ Word, Excel, Outlook – pokročilý
Užívateľ SAP – výhodou
Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, zodpovednosť
Precíznosť, húževnatosť, zmysel pre detail, tímový hráč
Ochota učiť sa nové veci a odolnosť voči stresu
Výborné administratívne zručnosti
Výborné organizačné zručnosti
Jazykové znalosti Anglický jazyk – aktívne – komunikatívna úroveň - podmienkou

Pracujte v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je svetovým lídrom v oblasti výroby kokpitov.
Vznik spoločnosti: november 2000, Bratislava
Charakteristika: Od 1.8.2023 člen skupiny Motherson
Oblasť činnosti: automobilový priemysel - montáž kokpitov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3105036  Dátum zverejnenia: 16.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou