Head of HR Plant

Motherson SAS Automotive Systems and Technologies Slovakia s.r.o.

Opletalova 71, 841 07 Bratislava 49, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
01.10.2017
Mzdové podmienky (brutto)
3000 až 3500 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosť s riadením oddelenia ľudských zdrojov?
Využite príležitosť pracovať ako Head of HR Plant.
Pracovné úlohy:
Riešenie pracovno-právnych záležitostí, kontrola pracovno-právnych
dokumentov, ich súladu s legislatívnymi a internými predpismi
Poskytovanie poradenstva líniovým manažérom v oblasti výberov, pracovno-právnej legislatívy pre interné a externé potreby
Tvorba systému hodnotenia a hodnotenie zamestnancov
Tvorba interných smerníc a predpisov
Spolupodieľanie sa na plánovaní ľudských zdrojov podľa produkčného plánu
Zodpovednosť za tvorbu stratégie náboru nových zamestnancov
Zodpovednosť za rozvoj a vzdelávanie zamestnancov podľa potrieb spoločnosti
Zodpovednosť za kompletné spracovanie a kontrolu spracovaných miezd (plánovanie mzdových nákladov, proces výpočtu miezd, reportovanie)
Spolupráca a kolektívne vyjednávanie s odborovou organizáciou pôsobiacou v rámci spoločnosti (KOVO)
Zodpovednosť za zavádzanie nových systémov a procesov v rámci oddelenia HR
Zodpovednosť za BOZP
Vedenie tímu pracovníkov oddelenia HR
Projektový manažment v rámci HR (podieľanie sa na medzinárodných projektoch - People development project).

Ponúkame Vám prácu v stabilnej spoločnosti
Možnosť získať 13 max. 14 platov podľa dosiahnutých výsledkov
Služobné vozidlo aj na súkromné účely (VW Passat)
Platené jazykové kurzy počas pracovnej doby
Príspevok do DDS
Ďalšie benefity podľa platnej kolektívnej zmluvy

V prípade, že spĺňate všetky požiadavky, posielajte motivačný list spolu s životopisom v slovenskom aj nemeckom alebo anglickom jazyku na kontaktnú mailovú adresu. Kontaktovať budeme len vhodných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

personalistika a ľudské zdroje

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Expert
Mzdové účtovníctvo - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pracujte v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je svetovým lídrom v oblasti výroby kokpitov.
Vznik spoločnosti: november 2000, Bratislava
Charakteristika: Od 1.8.2023 člen skupiny Motherson
Oblasť činnosti: automobilový priemysel - montáž kokpitov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3092950  Dátum zverejnenia: 5.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3000 až 3500 Eur