Technik kvality procesov / Vstupná kontrola

Motherson SAS Automotive Systems and Technologies Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Opletalova 71, 841 07 Bratislava 49, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 950,- €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosť so zabezpečovaním kvality v automobilovom priemysle?
Pracovali ste už v oblasti kvality, napr.: Výstupná kontrola, vstupná kontrola, sortovanie dielov?
Chcete pracovať v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti, ktorá je svetovým lídrom v montáži kokpitov?

Ak boli Vaše odpovede áno, tak práve Vám ponúkame jedinečnú príležitosť pracovať na pozícii
"Technik kvality procesov / Vstupná kontrola" so zodpovednosťou za interné procesy kvality, práca na zmeny.
Pracovné úlohy:
Príjem a uvoľňovanie materiálu na vstupe
Správa NOK dielov v SAPe a QSYS
Zabezpečenie vývozu NOK materiálu
Podpora SQA pri správe reklamácií
Vykonávanie produktových auditov vrát. vedenia dokumentácie
Posudzovanie chybných výrobkov (odpad) z linky
Právo zablokovať a odblokovať vyrábané diely
Vytvorenie upozornenia na problémy s kvalitou v prípade reklamácie zákazníka alebo incidentu
Hlásenie a dokumentovanie kvalitatívnych problémov na linke

Ponúkame Vám prácu v stabilnej spoločnosti
Možnosť získať 13 max. 14 platov podľa dosiahnutých výsledkov
Zaujímavý sociálny program
Možnosť vzdelávať sa
Príspevok na dopravu a do DDS

V prípade, že spĺňate všetky požiadavky, posielajte motivačný list spolu s životopisom v slovenskom jazyku na kontaktnú mailovú adresu. Kontaktovať budeme len vhodných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ukončené minimálne stredoškolské vzdelanie
Predchádzajúca skúsenosť v oblasti kvality, napr.: Výstupná kontrola, vstupná kontrola, sortovanie dielov - výhodou
Užívateľ Word, Excel, Outlook – pokročilý
Užívateľ SAP – základy – podmienkou
Znalosť nástrojov kvality napr.: 5 Why, PDCA, FMEA, CP, SPC - výhodou
Znalosť noriem: ISO 9001 / ISO 16949 / VDA - výhodou
Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, zodpovednosť
Precíznosť, húževnatosť, zmysel pre detail, tímový hráč
Ochota učiť sa nové veci a odolnosť voči stresu
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk – základy – výhodou

Pracujte v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je svetovým lídrom v oblasti výroby kokpitov.
Vznik spoločnosti: november 2000, Bratislava
Charakteristika: Od 1.8.2023 člen skupiny Motherson
Oblasť činnosti: automobilový priemysel - montáž kokpitov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2997069  Dátum zverejnenia: 4.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 950,- €