Plant Assistant

Motherson SAS Automotive Systems and Technologies Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Opletalova 71, 841 07 Bratislava 49, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1000,- až 1100,- (podľa skúsenosti)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosť s prácou asistentky?
Dohovoríte sa anglicky?
Chcete pracovať v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti?

Práve Vám ponúkame jedinečnú príležitosť pracovať na pozícii "Plant Assistant" so zodpovednosťou za :
Poskytovanie plnej administratívnej podpory riaditeľovi závodu
Poskytovanie všeobecnej administratívnej podpory manažérskemu tímu a zamestnancom administratívy
Preberanie a prepájanie telefónnych hovorov
Spracovanie poštovej agendy
Zabezpečovanie starostlivosti o vozový park spoločnosti
Zabezpečovanie kancelárskych potrieb a občerstvenia (káva, čaj, mlieko, atď)
Zadávanie a spracovanie objednávok nákupných procesov
Kľúčový kontakt pre zákazníka a pre návštevníkov
Koordinácia a podpora pre návštevníkov (interných a externých) vrátane zabezpečenia transferov, prehliadok závodov a občerstvenia
Rozvíjanie a udržiavanie systému archivácie, kopírovanie / skenovanie dokumentov
Podľa potreby pripravovať a vytvárať správy a prezentácie
Pripravovanie zápisov z rokovaní v prípade potreby
Zabezpečenie čistoty a poriadku v kuchynke
Podpora pri procese náboru zamestnancov

Ponúkame Vám prácu v stabilnej spoločnosti
Možnosť získať 13 max. 14 platov podľa dosiahnutých výsledkov
Platené jazykové kurzy počas pracovnej doby
Zaujímavý sociálny program
Príspevok na dopravu a do DDS

V prípade, že spĺňate všetky požiadavky, posielajte motivačný list spolu s životopisom v slovenskom aj anglickom jazyku na kontaktnú mailovú adresu. Kontaktovať budeme len vhodných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Personalistika - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie I. alebo. II. st.
Predchádzajúca skúsenosť na podobnej pozícii
Výborné administratívne, organizačné a prezentačné schopnosti
Schopnosť efektívne komunikovať na všetkých úrovniach
Odolnosť voči stresu a ochota učiť sa nové veci
Precíznosť, húževnatosť, zmysel pre detail, tímový hráč
Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, zodpovednosť
Užívateľ Word, Excel, Power Point, Outlook – pokročilý
Užívateľ SAP – základy - výhodou
Anglický alebo Nemecký jazyk – aktívne – komunikatívna úroveň
Znalosť druhého jazyka – výhodou
Vodičský preukaz skupiny B – aktívny vodič s praxou

Pracujte v medzinárodnej spoločnosti, ktorá je svetovým lídrom v oblasti výroby kokpitov.
Vznik spoločnosti: november 2000, Bratislava
Charakteristika: Od 1.8.2023 člen skupiny Motherson
Oblasť činnosti: automobilový priemysel - montáž kokpitov

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2812835  Dátum zverejnenia: 15.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000,- až 1100,- (podľa skúsenosti)